Forum: ostatniemiejsca.pl - Czy faktycznie ma się dostep do wiekszosci tour operatorów - turystyka i hotele 33

pawlakrakow 05.01.2010 *.apn-77-113-120-244.dynamic.gprs.plus.pl

1

Czy to jest faktycznie tak że masz dostep do tam wiekszosci tour operatorów. Jezeli ktos ma jakies doswiadczenie odnośnie prowadzenia biura podrózy to też prosiłbym o informacje, np. ile mozna sprzedac wycieczek w okresie 1 miesiaca (mniej wiecej) przy załozenie ze mamy najwiekszy wybor wycieczek last minut. Mieszkam w miescie powyżej 250tys. ludzi, biur podrózy jest duzo ale takiego o takim charakterze jeszcze nie - czy to ma jakis sens. acha ewentualne biuro byłoby w duzym pasazu z bardzo duża przepustowościa ludzi.

Z góry wielkie dzieki.

pozdowionka

Sylwester 29.01.2010 *.dynamic-78-8-127-182.ssp.dialog.net.pl

3

Witaj.

Tak się składa, że właśnie dołączyłem do „rodziny” Camel Travel (ostatniemiejsca.pl), co prawda nie jestem jeszcze sprzedającym, ale mam dostęp do wszystkich systemów szukających, więc wiem z kim współpracujemy, a z kim nie. Lista jest bardzo długa, a znaleźć na niej można większość popularnych operatorów oraz tych, które starają sie im dorównać. Co najważniejsze w tym wszystkim, jest to, że na liście nie ma tych, którzy próbowali oszukać klientów lub w jakiś inny sposób spowodowali, że w kręgach turystycznych zaufanie do nich zostało nadszarpnięte.

 Zanim jeszcze stałem się częścią sieci, byłem klientem i miałem przypadek, że wybrałem hotel oferowany przez tylko jednego Tour Operatora. Wiesz co się stało? Osoba która prowadzi tą sieć i z którą się wtedy skontaktowałem, powiedziała mi, że przeprasza, ale ona mi tej wycieczki nie sprzeda!!! Trochę się zdziwiłem, bo kto odprawia pewnego klienta z kwitkiem, ale gdy wyjaśniła mi, że nie może sobie pozwolić na to by jej klient został oszukany zrozumiałem z kim mam do czynienia! Mało kto w dzisiejszych czasach myśli o klientach, a nie o własnym zysku! Od tamtego czasu nie skontaktowałem się z nikim w sprawie wczasów, a moi znajomi, którzy chcieli się gdzieś wybrać zostali przeze mnie poinformowani gdzie doradza i zadbają o turystę.

Dziś dzięki przychylności osoby z która się wtedy skontaktowałem dołączyłem do Marki Camel Travel i już od marca otwieram oddział w moim mieście – Łodzi :)

Gdybyś miał jakieś pytania, pisz. Odpowiem na te na które będę umiał i mógł ;)

Moze się kiedyś spotkamy na szkoleniu :)

Pozdrowienia.

kasiula 01.02.2010 *.hka38.internetdsl.tpnet.pl

9
do większości touroperatorów być może ale czy do tych największych????

Sylwester 02.02.2010 *.dynamic-78-8-125-174.ssp.dialog.net.pl

3

Cytując z artykułu o franczyzie:

"W naszych biurach dostępna jest oferta najlepszych wybranych organizatorów takich jak: Wezyr Holidays, Itaka, Grecos Holidays, Sun & Fun, GTI Travel, Orbis Travel, Neckermann, Alfa Star, TUI, Scan Holiday, 4 seasons, 7 Islands, Selectours, Sky Club,, Exim Tours, Oasis, Ecco Holiday, Ecco Travel i wielu innych Polskich oraz pełna oferta niemieckich biur podróży takich jak FTI, Der Tour, Bucher, Tjaereborg, Thomas Cook oraz wiodące linie rejsowe świata np: Costa, Royal Caribbean."

Jeśli jakieś jeszcze przyjdzie Wam do głowy, a nie jest wymienioone dajcie znać - sprawdze :)

kasiula 03.02.2010 *.hka38.internetdsl.tpnet.pl

9
na jak mi jeszcze da ktoś 100% gwarancji że dostane z nimi umowy pomimo tego że mam lokal tuz obok ich biura  bądź tez najlepszego agenta który ma wyłącznośc to wchodze w to

Sylwester 03.02.2010 *.dynamic-78-8-126-68.ssp.dialog.net.pl

3

Ty masz umowę tylko z Cameltravel, a nie z poszczególnymi biurami.

Napisz do Ewy i dowiedz się szczegółów, bo takie pisanie na forum do niczego nie prowadzi - Ewa jest guru i na bank wszystko Ci wyjaśni :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.