Forum o artykule: Gdzie ta myjnia wymarzona w snach? 31

stone 01.10.2009 *.azu234.internetdsl.tpnet.pl

12
Witam, Proszę o info osoby, które już z nimi współpracują lub są w trakcie negocjacji albo też odrzuciły z jakiegoś powodu ich ofertę.

e-fuuj 11.10.2009 *.6-137-251-94.net.stream.pl

3
ja bylem zainteresowany ale zrezygnowalem bo osobiscie uwazam ze placic komus za cos co można mieć samemu nie ma sensu, oni wspolpracuja z BKF czyli biora od nich myjnie a co daja?? miejsce za ktore to Ty im placisz ? Nie bierz tez na serio ich wyliczen, wez stoper i sprawdz sam jak to wyglada i ile ludzie myja takie samochody :)  To jest moje zdanie i odczucie!

pomorskie_54 17.10.2009 *.ayi94.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Firma obecnie realizuje dla mnie myjnie nad morzem. Pomogli mi w sprawach papierkowych, jak i załatwili atrakcyjny teren pod inwestycje. Jak na razie nie ma żadnych zastrzeń do firmy.

stone 25.01.2010 *.chello087206222232.chello.pl

12
Podpisałem z nimi dokument, który określiłbym wstępnym porozumieniem.Zobowiązałem się również do zachowania tajemnicy, więc piszę dość enigmatycznie, ale sądzę, że każdy z Państwa zrozumie kontekst: 1. proszę porównać ceny myjni oferowanych przez CWI z cennikami producentów funkcjonujących na naszym rynku np. Christ AG, Ehrle, Autoequip i wszysko będzie jasne 2. ponieważ wykonałem czynność z pkt.1 wycofałem się z umowy 3. biorąc również pod uwagę fakt, że prowadzenie myjni w sieć, a więc w pełnym uzależnieniu od centrali jest co najmniej \"nieopłacalne\" bo przecież nie ma tu jakiegoś niebywałego know-how, którym obdarowuje nas sieć, żądając w zamian niemało, doszedłem do przekonania o konieczności wykonania pkt.2 4.najciekawszy etap mojej histori z CWI nastąpił w momencie, w który musieli oddać wpłaconą przeze mnie kaucję. Czekałem na zwrot prawie 1,5 miesiąca. Wykonałem kilkadziesiąt telefonów i dopiero perspektywa pozwu sądowego zmotywowała ich do oddania pieniędzy. Nie napiszę, że CWI to naciągacze bo pracują tam przecież również uczciwe osoby, ale morał mojej opowieści jest taki, że pod żadny pozorem nie należy wiązać się z firmą, w której jedyną osobą decyzyjną jest prezes. Prezes, który nigdy nie odbierze od Ciebie telefonu, ani nie odpowie na pozostawioną wiadomość. Prezes, który będzie miał Cię w dupie mimo, że powinno mu zależeć na budowaniu zaufania do jego przedsięwzięcia. PS. z tego co wiem, nie jestem jedynym, którego przygoda z CWI miała taki przebieg.

macnow20 03.02.2010 *.csknet-84-234-45-145.csk.pl

2

Witam !

 A w jakim regionie polski proszę powiedzieć, miała zostać wybudowana myjnia ? 

 Ja byłem bardzo blisko podpisania umowy. Ostraszyły mnie zawiłości związane z działką, która rzekomo była zupełnie gotowa do rozpoczęcia inwestycji a tak na prawdę nie wiadomo było nawet skąd podprowadzić media. Również dodatkowe koszta związane ze sprawą doprowadzenia mediów oraz dostosowaniem tej lokalizacji były kosmiczne.

pozdrawiam.

stone 04.02.2010 *.chello087206222232.chello.pl

12

witaj,

"moja" myjnia miała powstać w woj. pomorskim. Działka już była podobno dopięta, ale ostatecznie okazało się, że nie jest, a chcieli ode mnie wpłaty.

Mam nadzieję, że ci którzy jednak zdecydują się lub już się zdecydowali na współpracę z CWI  nie stracą swoich pieniędzy, ale na razie wygląda to wszystko na wielką improwizację.

Pozdrawiam,

czarek87 06.02.2010 *.ias126.internetdsl.tpnet.pl

1

Szczerze powiedziawszy porownujac oferte car wash invstment z takimi firmami jak bkf czy ehrle nie dostrzeglem znaczacej roznicy powiedzialbym ze ceny sa mocno porownywalne. Osobcie zdecydowalem sie na podpisanie z nimi umowy. Dzialka ktora mi zaproponowali ma wszystkie pozwoloenia i jestem tego pewien bo mam ksero poszczegolnych dokumentow . Zostalo jedynie pozwolenie na budowe. Ludzie z CWI z ktorymi wspopracuje wydaja sie byc rzetelni i majacy pojecie o czymn mowia.

Zreszta zoabczymy moze okaze sie ze sie myle i bede mialo sporo gotowki w plecy ale temat wydaje sie byc dobrze przemyslany

stone 07.02.2010 *.chello087206222232.chello.pl

12

do CZAREK87

Sprawdź ceny myjni w firmie Corrimex ( przedstawiciel Christ AG od którego myjnie kupuje CWI).Sądzę jednak, że jesteś już na takim etapie rozmów z CWI, że nie bedzie to miało dla Ciebie większego znaczenia.

Szczerze i bez żadnej ironii życzę, aby Ci ten biznes wypalił.Mój niepokój wywołuje jedynie fakt, że 1,5 miesiąca czekałem na zwrot kaucji.Oby to był jedynie przejściowy brak płynności w CWI.

pozdrawiam, 

Katarzyna Gębka 23.02.2010 *.egk162.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam,

Budowa sieci myjni bezdotykowych Carwash Investment to bardzo duże, pierwsze na tę skalę przedsięwzięcie w Polsce i z tego względu niektóre z terminów wyznaczonych realizacji rzeczywiście uległy przesunięciu. Jednocześnie zapewniam, że realizacja planowanych inwestycji nie jest zagrożona. Pierwsze myjnie w sieci Carwash Investment pod brandem TURBOmyjnie dostępne będą w Koninie i Rawiczu, a budowa kolejnych (co najmniej 30) rozpocznie się w miesiącach kwiecień – sierpień br.

Dotychczas w Programie Partnerskim Carwash Investment podpisanych zostało ponad 130 umów rezerwacyjnych, w Programie Inwestycyjnym zgromadzono natomiast ponad 5 milionów złotych. Wśród partnerów biznesowych Carwash Investment są tak renomowane instytucje, jak BZ WBK,  Europejski Fundusz Leasingowy, PKO BP czy Raiffeisen Bank, spośród których większość współpracuje z firmą od samego jej powstania.

Jeśli będę mogła udzielić bardziej szczegółowych informacji bądź wytłumaczyć niezrozumiałe kwestie, serdecznie zapraszam do kontaktu: katarzyna.gebka@carwashinvestment.pl lub pod numerem telefonu: 032 786 45 23.

Katarzyna Gębka, dyrektor Programu Partnerskiego Carwash Investment

Woyciech 16.03.2010 *.dvk217.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
w zeszłym roku - 2009 - przez półtora miesiąca pracowałem dla nich przy pozyskiwaniu inwestorów. Musiałem w tym celu otworzyć działalnośc gospodarczą. Wówczas CWI sprzedawało lokalizacje, co do których NIE MIELI żadnych praw własności! Inwestor w celu rezerwacji zaproponowanej lokalizacji musiał wpłacić 25.000PLN. Pieniądze te momentalnie były zużywane na inne cele - opłaty za biuro, wypłaty części wynagrodzeń, któe właśnie były uzależnione od tego czy inwestor wpłaci powyższą kwotę czy nie. Jeździłem ich samochodem służbowym, na który początkowo otzrymywałem zaliczki na paliwo, zresztą też musiałem się o nie dopraszać, pod koniec byłem taki głupi i naiwny, że pojechałem w podróż służbową za swoje i...prawie rok mija i DO TEJ PORY NIE ZWRÓCILI MI MOICH PIENIĘDZY ! MOICH , utopionych w paliwo za pracę dla nich wykonaną, mało tego - DO TEJ PORY NIE ZAPŁACILI MI WYNAGRODZENIA, chociaż musiałem wystawić faktury i opłacić podatki! Moje wezwania do zapłaty zignorowali. Tyle czasu minęło, gdyż w międzyczasie pracowałęm za granicą, ale teraz wróciłem i juz im teraz nie odpuszczę! Będąc od środka mogę z całą pewnością stwierdzić: Inwestorze - NIE zadawaj się z tymi wyłudzaczami i oszustami ! wtedy mieścili się w Katowicach przy Ligockiej, teraz są na Francuskiej. a ich oferta? tylko na papierze wygląda imponująco - sam znalazłem kilka poważnych błędów rachunkowych w ich wyliczeniach i założeniach. Inwestycja - owszem, jest ciekawa, ale uwierzcie mi - znacznie korzystniej wyjdziecie na bezpośrednim kontakcie z BKF. Z mojej "kariery" pamiętam przypadek, kiedy rozmawiałem z potencjalnym inwestorem,chcącym wziąć udział w przetargu na działkę. Szef CWI jak się o tym dowiedział kazał swojemu pracownikowi ta działkę przejąć aby spróbować opchnąc ją komuś innemu. Inny przykład - po prawie roku przejeżdżałem obok lokalizacji, którą osobiście sprzedałem inwestorowi - bardzo atrakcyjny punkt w Zabrzu. NIC tam się nie dzieje ! ZERO prac. Wniosek? Inwestor zapłacił za lokalizację i został z ręką w nocniku. Ciekawe, czy CWI oddało mu kasę. Według mnie to zwykli naciągacze, chcący zrobić interes za pieniądze inwestoró, praktycznie NIC poza pustymi obietnicami nie oferujący. Panowie - Adrianie i Damianie - jeżeli ja NIE dostanę natychmiast MOICH pieniędzy - tym razem już Wam NIE odpuszczę !!

mirka77 17.02.2011 *.CMPC67-192.astral.lodz.pl

1

witam,

byliśmy zainteresowani współpracą z CWI,nie doszło jednak do sfinalizowania umowy. Czytaliśmy komentarze i jeśli jest Pan /Pani zainteresowany/a chętnie nawiązemy współpracę. Mamy do zaoferowania - nieruchomość do wydzierżawienia o pow.670m2. Atrakcyjna lokalizacja przy trasie wylotowej z Łodzi na Tomaszów Maz. Możliwość długoletniej dierżawy.

 

Telefony kontaktowe:

500-218-261   lub    515-206-449,   

adres mail:  mgrzegorczyk1@vp.pl

Actimel888 21.02.2012 *.87-239-76-60.internetia.net.pl

3

Witam, jestem kolejnym pokrzywdzonym. Czy jest już coś wiadomo w sprawie przebywania Adriana G. ? Czy prokuratura lub policja już ustaliła miejsce jego zamieszkania/przebywania ? Czy został już doprowadzony do prokuratury, sądu ? Czy jest jeszcze ktoś tutaj na forum kto wie coś więcej w tej sprawie i czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy ?

GoodAnonym 22.05.2012 *.ebk16.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Z ciekawosœci szukałem co z firma car wash investments sie dzieje bo nie bylo mnie 3 lata w kraju a tez troche z nimi przeszedłem.

Jeœli sprawa dalej się toczy to mam dostęp do materiałów wewnętrznych jednego z kierowników cwi z sierpnia 2009 - kontakty z bankami, handlowacami, informacje o gruntach, numery, oferty sporo różnych danych które odzyskiwałem na zlecenie jednego z kierownikow najwyzszego szczebla od inwestycji cwi po awarii komputera. dane gdzies jeszcze mam zarchiwizowane - jeœli miałyby pomóc można się porozumieć o udostepnienie. kontakt mailowy - an0nymus@interia.pl

Actimel888 26.06.2012 *.87-239-76-60.internetia.net.pl

3
Sprawa z Car Wash Investement ruszyła pełną parą, osoby zainteresowane współpracą proszone o kontakt mailowy: actimel888@wp.pl. Pomogliśmy w odzyskaniu długu pomimo umorzenia postępowania z powodu niewypłacalności spółki już kilku znanym osobom z pierwszych stron gazet i ze świata show-biznesu , które chciały zachować w tej sprawie anonimowość i tak też się stało. W związku z tym osoby chcące odzyskać swoje pieniądze i zachować przy tym anonimowość proszone są o jak najszybszy kontakt z nami. Pozdrawiamy serdecznie

tomtom 02.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Nie znam :)

Justyna Polus 10.01.2018 *.user-94-254-156-248.play-internet.pl

2

Jako pomysł na biznes, to napewn super sprawa. Znam jedną osobę która postawiła sobie myjnię bezdotykową od Aspery w małym mieście na Śląsku, w którym nawet nie ma taksówek ;) i bardzo dobrze mu prosperuje. az zdziwiona byłam, ja, rodowita krakowianka. no ale jak pojechalismy na ta myjnie z mężem raz by umyć auto, to powiem Wam że niebo a ziemia, wiec sie nie dziwie. ale poobno kolega zanim wybral wykonawce myjn to dluuuugo szukal.

combi1 30.12.2018 *.188.146.34.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

7
Może warto pomyśleć o mobilnej myjni parowej a nie stacjonarnej. więcej możliwości rozwoju biznesu. Greensteam daje pełne wsparcie, pomaga uzyskać dofinansowanie. Warto się zastanowić, bo nie mówimy o kolosalnych wydatkach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.