Forum: 5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy - art. dziecięce 13

Jaras 23.02.2010 *.aaum62.neoplus.adsl.tpnet.pl

23

Ciekawi mnie sprawa sklepów dziecięcych 5 10 15 . Firma wypowiedziała z wszystkimi franczyzobiorcami wypowiedziała umowy , biorcy potracili cężką kasę a na tym wspaniałym portalu nikt nic nie piszę. Rozumiem że tutaj się ludzi tylko naciaga na kasę a o trudne tematy się omija ???

iks 23.02.2010 *.aatz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Jeżeli ten biznes dobrze się kręcił, zawsze można kontynuować go pod własnym szyldem. Klient przyzwyczajony "do miejsca"  nie zwraca uwagi na szyld a raczej na to co tam otrzymuje. Towar do takiego sklepu to chyba nie jest wielki problem...

rumak 23.02.2010 *.194.181.22.6

155
niektóre wątki znikają tu bez śladu baardzo szybko. Nawet jeśli niczego nie sugerują, nie są wulgarne... :-< [ale o 5-10-15 nic nie wiem].

mandaryna 25.02.2010 *.ip-94-42-58-200.multimo.pl

6

Oj iks, chyba nie bardzo wiesz co mówisz, albo zabierasz głos tylko po to, zeby cos napisać, ale to wcale nie jest wbrew pozorom taka prosta sprawa.

Klient przyzwyczaił sie do pewnego poziomu cenowego,do częstych promocji z których ta marka jest znana i bardzo trudno jest na rynku znaleźć markę która oferuje towar na takim poziomie cenowym.praktycznie nie istnieje podobna alternatywa. Wszystkie znane marki dziecięce: Coccodrillo, re-kids, hot oi, Mariquita, Besta Plus mają ceny o wiele wyższe.Nawet w okresie tzw, wyprzedaży nie osiagają takiego poziomu cenowego jak 5.10.15.

iks 26.02.2010 *.dnw222.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Och  mandaryna, zapomniało mi się że obecnie, rodzice bobasów nie kupują ubranek i bucików wygodnych tylko ze stosownym napisem. Przecież  to obciach założyć bucik dziecku, kiedy nie ma na nim widocznego z odległości 25 metrów loga markowej firmy?! A na dowód że wiem doskonale o czym mówię, powiem tylko, że znam do z własnego podwórka (dzieci, wnuki etc..) A co  do promocji, mandaryna, to powiem tylko tyle: Niemal wszystkie promocje ( a przeżyłem ich bardzo wiele), niewiele mają wspólnego z jakością  promowanego towaru. Im jest ich więcej, tym towar jest gorszej jakości.Wiem też kto i gdzie wytwarza owe "markowe towary"   Pozdrawiam 

mandaryna 20.03.2010 *.ip-94-42-50-25.multimo.pl

6
Jak to sie mówi "w d... byłeś i g... wiesz". Co mi o wnukach wyjeżdżasz!Ja znam ten problem bo w nim siedzę i twoje wypowiedzi są naprawdę g... warte.

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

na pewno znalazłaoby się rozwiązanie takiej sytuacji, trzeba szukać alternatywych rozwiązań. Nie mniej jednak wielu z pewnością skomplikowało to zycie.

Aneta 19.10.2018 *.188.146.102.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we wrześniu tego roku i jestem zaniepokojona ponieważ są to nie małe pieniądze. Więc będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś opisze sytuację co się dzieje. Z góry dziękuję

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.