Forum: Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita? - edukacja 33

Jarek_J 23.02.2010 *.d88-239.icpnet.pl

1

Witam,

 chciałbym uruchomić biznes na zasadzie franczyzy i teraz pytanie do Was - co z w/w dwóch przedsiewzięć może być bardziej opłacalne?

Szkoła Tańca czy też Biuro Podróży?

iks 24.02.2010 *.aavc186.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Skoro znasz się na obu biznesach, to otwieraj oba... Ciśnie mi się na usta cytat z jednego  z naszych filmów  (niestety tytułu nie pamiętam) : " Mój mąż proszę  Pana to z zawodu jest dyrektorem"... 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.