Forum: InPost - jak wygląda aktualna sytuacja firmy na rynku? - usługi dla konsumentów 46

kibic 02.03.2010 *.89.229.201.30

3

Czy ktoś z franczyzobiorców może coś konkretnego na temat współpracy z tą firmą

powiedzieć? 

Jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy na rynku, bo mam wrażenie że jest to podobna

historia do PAFu.

obiektywny komentator 02.03.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Czy podobna to nie wiem, ale wiem, że ja do dziś nie mogę doprosić wielce zacnego Pana prezesa zapłacenia mi moich faktur z roku 2008 opiewających łącznie z odsetkami pewnie na sporo ponad 10 tysięcy już teraz

paulo71 04.03.2010 *.109.243.98.31

19
Witam. Co mogę powiedzieć o tej firmie, to wielkie dno. Naciągają firmy na kasę aż ich wydoją do ostatniego grosza. Tak było z moim znajomym i innymi przedsiębiorcami. NIe płacą faktur a po za tym nakładają kary za nieżetelną pracę. Niektórzy łódzą się, że ta firma jest ok. niewątpie , na początku owszem, tak z 3 do 6 miesięcy , no i zaczynają swoją gierkę w chowanego. Jednym słowem, jak dany odział się wydoji to następuje likwidacja, aż do następnych do wydojenia -  szukają naiwniaków.  Szczerze nie polecam tej firmy do współpracy.

kibic 05.03.2010 *.89.229.201.30

3

 Wielkie dzięki za informacje. Tak jak podejrzewałem. Piękne idee i prosty interes, ale jak zwykle kombinatorstwo.

witela 15.02.2011 *.group-1-180.static.maxnet.net.pl

1

Ostatnio od października 2010r. Otrzymuję przez firmę InPost Sp. z.o.o. w Krakowie

tv2tygodnik na zlecenie Cyfrowego Polsat S.A .Firma absolutnie nie wywiązuje się

z przyjętych na siebie zleceń, tv2tygodnik dociera" regularnie "z 4-5 dniowym opóźnieniem

Zastanawiam się dlaczego renomowana firma jaką jest Cyfrowy Polsat S.A. współpracuje

z takim nie solidnym podmiotem gospodarczym jakim jest InPost Sp. z Krakowa!!!???

Może ktos mi podpowie.

Pozdrawiam.

witela

obiektywny komentator 16.02.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

bo InPost jako centrala robi to za psie pieniądze (ale może sobie na to pozwolić jeśli swoim agentom nie płaci wcale, albo z ogromnymi opóźnieniami) - wszystko dla prestiżu - przecież to MY mamy Polsat, a nie inni - Pana Brzoska lubi taką wazelinkę, ojjj lubi

Ja wszystko co dostawałem wcześniej inpostem starałem się jak najszybciej przenieść ponownie do Poczty Polskiej, bowiem nie bawi mnie szukanie swojej korespondencji w błocie lub unoszonej przez wiatr po całym osiedlu bowiem doręczyciel zostawł ją na gumeczce zamocowanej do klamki.

Z racji tego, że sam Pan Brzoska egzaltując się wszelakimi wpisami na temat jego firmy buszuje po necie oraz zaleca swoim pracownikom bezustanny monitoring sieci w celu szukania każdego wpisu ze słowem InPost zapytam po raz kolejny, czy Pan prezes znalazł już po kilku latach moje pieniądze, które to "gazela polskiego biznesu" wisi mi od kilku lat (nazbierałao się teraz już z odsetkami paręnaście tysiączków), podobnie dawni agenci z innych miast też czekają :)

bill997 07.02.2012 *.dfh211.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

witam mnie tez interesuje sytuacja firmy inpost czy naprade wiele osob ma problem z rozliczeniem miedzy firma a placowka

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.