Forum: CUK - Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych - finanse i bankowość 106

Grzegg 23.01.2014 *.apn-46-169-65-174.dynamic.gprs.plus.pl

8

Długo zajmowałeś się tymi ubezpieczeniami? Bo ja jestem już po pierwszej rozmowie i nie powiem - dosyć ciekawie to wygląda. Bałem się że będą duże koszty inwestycji własnej, ale wychodzi na to że nie. Wprawdzie jeszcze jeden projekt chodzi mi po głowie, ale ubezpieczenia wydają mi się w miarę pewnym interesem.Właśnie chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto aktualnie siedzi w tym temacie - czy  faktycznie to wsparcie ze strony CUK jest takie duże jak oferują na wstępie i jak szybko wychodzi się na plus?

Re82 05.02.2014 *.public-gprs142192.centertel.pl

15
U mnie też priorytetem jest, żeby za dużo nie inwestować.Skontaktowałem się już z CUK i mam informację, że z moje strony to będzie jakieś 15 tysięcy żeby uruchomić placówkę więc finansowo dałbym radę bez zaciągania kredytu.

kaliczynskiii 24.02.2014 *.nat10.net02-g2.isko.net.pl

1

Skoro nie znamy prowizji to o czym tu pisać.

Czy ktoś zna prowizję, któa idzie dla nas od sprzedanej polisy?

Basik 05.03.2014 *.user-31-174-46-251.play-internet.pl

2

WITAM, MAM PYTANKO CZY KTOS PRZECHODZIŁ JUZ PROCES REKRUTACYJNY W CUK UBEZPIECZENIA ABY OTWORZYC WLASNA PLACÓWKE, BO CHCE OTWORZYC TAKA WŁASNIE PLACOWKE ALE BOJE SIE REKRUTACJI, NIE WIEM O CO MOGA PYTAC Z CZEGO TRZEBA NAJLE[IEJ SIE PRZYGOTOWAC  BYŁABYM WDZIĘCZNA JEŚLI KTOS MI UDZIELI JAKICHKOLWIEK INFORMACJI WKSAZOWEK. O INFO PROSZE NA ADRES EMAIL: CZ.89@WP.PL POZDRAWIAM

Re82 06.03.2014 *.public-gprs517020.centertel.pl

15
Ja też na rekrutacji jeszcze nie byłem, tylko wstępnie się orientowałem.Na stronie Cuk są podane wymagania i z takich rzeczy o które mogą pytać to chyba istotna jest ta dobra znajomość lokalnego rynku. A prowadzisz już jakąś działalność ? Bo oprócz otwarcia placówki partnerskiej można też zostać Niezależnym Doradcą CUK i ja obie propozycje biorę pod uwagę.

Kasia.. 02.04.2014 *.zo226.internetdsl.tpnet.pl

1
Ja właśnie zastanawiam się nad byciem Niezależnym Doradcą - czy ktoś się orientuje w tym temacie?

Tomm 02.04.2014 *.d60-39.icpnet.pl

6
Co konkretnie chcesz wiedzieć? Ja prowadzę działalność, którą uzupełniam o ubezpieczenia CUK. W tych filmach jest sporo informacji http://cuk.pl/wspolpraca/zostan_niezaleznym_doradca_cuk#zobacz_filmy Duży plus, przynajmniej dla mnie, że nie trzeba wyrabiać żadnych planów.

Re82 03.04.2014 *.public-gprs516395.centertel.pl

15
Ja z własnego doświadczenia, mogę tylko jeszcze dorzucić , że te wszystkie informacje które zamieszcza CUK na swojej stronie potwierdzają się na rozmowie. Ostatecznie zostaję przy pierwszym pomyśle czyli franczyzie i niedługo będę mógł zaprosić do swojej placówki:)

Grzegg 07.05.2014 *.apn-5-60-171-22.dynamic.gprs.plus.pl

8
To może ja skorzystam z Twojego doświadczenia. Powiedz,czy to wsparcie ze strony CUK jest takie duże jak piszą na swojej stronie( szkolenia , pomoc w wizualnym dopasowaniu palcówki do standardów Cuk itp). A także czy jak w moim mieście jest już placówka Cuk to czy ten biznes nadal będzie dla mnie dochodowy?

_Maciej_ 15.05.2014 *.89-79-111-146.dynamic.chello.pl

1

Witam nie powiem nic złego na temat CUK z pewnoscia to dobra firma, ale za to moge polecic Insurance Service, sprawdzilem rynek nikt tyle nie oferuje (mowie o prowizji :)), kontakt wsparcie rozliczenia szkolenia ilosc towarzystw - trafilem tam przypadkiem a lepiej nie moglem.

Re82 02.06.2014 *.public-gprs516946.centertel.pl

15
Co do tego wsparcia ze strony CUK , to nie mogę narzekać, pomoc jest duża. A z takich informacji dodatkowych to Cuk ma teraz jeszcze szerszą ofertę, bo już 30 towarzystw. Do całej tej oferty Partner ma dostęp.

Kane66 14.06.2014 *.109.207.99.58

2

Witam

Jakie inne firmy typu CUK znacie tj oferujące współpracę z zakresu ubezpieczeń, z portalem www dla agenta, szkoleniami itp ? Bez "abonamentu dostępowego" oraz "planów sprzedażowych".

Jakoś nic mądrego nie mogę znaleźć

Pozdrawiam

Grzegg 25.06.2014 *.apn-37-7-25-188.dynamic.gprs.plus.pl

8
Mówisz o tym co piszą na stronie CUK ,że oferują "autorski system informatyczny, który "pozwala na szybkie i precyzyjne wyliczenie składek, a nawet zaawansowanych pakietów ubezpieczeniowych"?

Goska 21.08.2014 *.afhi143.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, chciałabym sie dowiedziec czy ktos juz próbował swoich sił w otwarciu placówki w CUK i czy moze mi cos napisac na ten temat? Zastanawiam sie nad otwarciem takiej pacówki. Czy jest to opłacalne??

Tomm 27.08.2014 *.159-205-66-84.adsl.inetia.pl

6
Co chcesz wiedzieć konkretnie? Na stronie CUK są pełne informacje jak to wygląda od strony organizacyjnej.Na początek jak masz wątpliwości czy dasz radę polecam zostanie niezależnym doradcą CUK, ja od tego zacząłem.Franczyza nie wymaga dużych inwestycji więc nie ryzykujesz.Znam osobę która prowadzi już dwie placówki franczyzowe, ale to tytan pracy:)

Grzegg 04.10.2014 *.apn-46-76-60-19.dynamic.gprs.plus.pl

8

A ile czasu pracowałeś jako niezależny doradca? Bo ciekawi mnie jak szybko zdecydowałeś się na franczyzę.I druga sprawa - ile w Twoim regionie jest placówek CUK?

AlinaM 05.11.2014 *.87-205-45-192.adsl.inetia.pl

1

Też jestem zainteresowana współpracą z CUK, konkretnie otwarciem multiagencji ubezpieczeniowej. Zapoznałam się z tymi informacjami dla partnera

http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk#informacje_dla_Partnera

i mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w tym biznesie - na które warunki muszę zwrócić uwagę? Co do sensu otwarcia tej placówki, to akurat nie mam wątpliwości, bo wiem że jest zapotrzebowanie w moim regionie na usługi ubezpieczeniowe, bardziej chodzi mi o taką chłodną ocenę warunków współpracy.

PawełR 19.11.2014 *.user-109-243-245-248.play-internet.pl

2

A co sądzicie o RCU Regionalnym Centrum Ubezpieczeń? Konkurencja CUK i to niby 2xwiększa, a w sieci o nich cicho? WIdziałem na mapie, że działają głownie na południu Polski. Podzielcie się doświadczeniami. Ja też szukam franczyzowego pomysłu na siebie:-). Pozdrowienia

robertndm 24.11.2014 *.088156231098.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

3

Witam,

poszukuje kontaktu z osobami prowadzacymi punkt CUK. Zastanawiam sie powaznie nad otwarciem takiej placowki, jednak obawiam sie o wysokosc dochodow, nie jestem przekonany czy warto porzucac prace na etacie. Miasto w ktorym planuje otworzyc CUK ma ok. 25 tys. mieszkancow i 6 placowek ubezpieczeniowych, zadnej sieciowej. Warto?

Re82 27.11.2014 *.dxo185.neoplus.adsl.tpnet.pl

15

Jak się obawiasz rezygnować z etatu to może na początku zostań Niezależnym Doradcą, to na pewno mniej absorbujące.A co do pozostałych pytań, to mi bardzo pomogły te informacje w podjęciu decyzji http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk#im_sie_udalo i z własnego doświadczenia mogę też doradzić, żeby za długo nie zwlekać z tą decyzją, bo placówki Cuk dosyć szybko powstają.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.