Forum: Apteka we franczyzie? - apteki i art. zdrowotne 19

este 16.06.2010 *.aup154.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam. Jakie są wasze opinie o Aptekach we franczyzie. Oczywiście wolałbym je przeczytać od osób, które mają z tematem bezpośredni kontakt. Teoretycy to chyba za mało?

zibi1963usa 24.07.2010 *.c-76-99-230-240.hsd1.nj.comcast.net

19

WITAM.TEZ JESTEM ZAINTERESOWANY TYM TEMATEM,ALE WYDAJE MI SIE,ZE TU NA FORUM NIE DOCZEKAMY SIE OBIEKTYWNEJ OPINI.DLATEGO JAK NIE SPRAWDZISZ SAM NA SWOJEJ SKORZE TO SIE NIE DOWIESZ.POZDRAWIAM

ag_dub 05.10.2010 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

5

Witam

Rzeczywiście, jeśli chodzi o franczyzę aptek to teoria na niewiele sie tu przyda. Dlatego też jeśli jesteście nadal zainteresowani tym tematem to zapraszam po kontakt. Właścicel istniejącej sieci aptek, działający głównie we wschodniej i południowej Polsce zdecydował się na budowę systemu franczyzowego. Myślę że osoba, która dłuższy czs działa na tym rynku udzieli najlepszych informacji, a byc może zaproponuje też fajne warunki współpracy. 

ostrowiecc16 28.09.2017 *.ata84.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

Które apteki są najbardziej popularne i mają najlepszą ofertę?

neha 08.02.2021 *.45.118.165.144

19
This article you have shared here's incredible. I like and recognize work. The factors you have talked about in this specific article are helpful. I should try to seek after these parts and moreover talk about others. Delhi Call Girls

Czarny 04.05.2021 *.host-81-190-111-200.dynamic.mm.pl

2
Jestem za nawet w małych nadmorskich miejscowościach...

Czarny 04.05.2021 *.host-81-190-111-200.dynamic.mm.pl

2
Rzeczywiście, jeśli chodzi o franczyzę aptek to teoria na niewiele sie tu przyda. Dlatego też jeśli jesteście nadal zainteresowani tym tematem to zapraszam po kontakt. Właścicel istniejącej sieci aptek, działający głównie we wschodniej i południowej Polsce zdecydował się na budowę systemu franczyzowego. Myślę że osoba, która dłuższy czs działa na tym rynku udzieli najlepszych informacji, a byc może zaproponuje też fajne warunki współpracy. a można jakiś kontakt?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.