Forum: Co sądzicie o Funk'N'Soul? - moda 114

juta 03.09.2010 *.ekx59.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Proszę o opinie o Funky Soul

Zbigniew Jan 07.09.2010 *.public-gprs33459.centertel.pl

2
Odradzam, Ciągły brak towaru, opóźnione płatności, traktowanie franczyzobiorców jak dziadów. Ich podejście, to szukać franczyzobiorców, a następnie ich totalnie wycisnąć.

olivka_12 17.09.2010 *.rtr-0-89.interkar.pl

4
tez słyszałam, że mają problem z nowymi kolekcjami. Jak to jest w rzeczywistości? Jak się z nimi współpracuje? 

Jaras 27.01.2011 *.adti214.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Jak w tytule zastanawiam sie nad rozpoczęciem współpracy z marka odziezową FUN N SOUL.  Proszę o radę osąby współpracujace z tą firma jak się układa współpraca i czy można na tym coś zarobić w tym trudnym okresie dla branży odzieżowej.

Artur_ 23.02.2011 *.fci82.internetdsl.tpnet.pl

1

Współpracuję już trochę z Funkiem. Problemów nie mają. Trochę się spóźniają z płaceniem prowizji, ale bez tragedii. Porblemów z towarem nie mają, widać to po nowaj kolekcji która spływa systemetycznie i wcale w niemałej ilości. Ci którym nie idzie zawsze wypowiadają się negatywnie. Proszę jednak pamiętać że wiele zależy od lokalizacji i tego jakie ma się doświadczenie w segmencie odzieżowym oraz kontorli nad Salonem. Ja nie narzekam.

pozdrawiam

Jaras 24.02.2011 *.aemf37.neoplus.adsl.tpnet.pl

23

Kolego Arturze. Moge prosic o informacje w jakim mieście i  powierzchni prowadzisz sklep. Moze być na emaila. Będe bardzo wdzięczny. 

fishing 24.01.2013 *.ip-85-53.mofnet.gov.pl

1

Odradzam, traktują franczyzobiorców wyłacznie jak dawców kasy. Wycisną soki z partnera. Drugą sprawa to sposób komunikacji z partnerem. Nieodbieranie telefonów, nieodpisywanie na maile to standart. Niektóre osoby jak np VM są wręcz chamskie w swoich wypowiedziach. System prowizyjny to dramat; w okresach wyprzedaży 24%. Porażka, nie wchodźcie w to jak chcecie mieć spokojne sny.

edit 16.02.2013 *.89-171-46-194.ip.netia.com.pl

1

witam, troszkę mnie przestraszyliscie , miała zamiar nawiazac wspołprace, niema sensu?

Jarosław 16.02.2013 *.host-94-231-53-199.ip.jarsat.pl

17

Widać nie wszystko złoto co się świeci....

Proszę też nie sugerować się negatywną opinią jednej lub dwóch osób. Nie wszyscy nadają się do prowadzenia biznesu. Póżniej takie osoby wylewają swoje żale na forach internetowych, że franczyzodawca jest najgorszy, a oni zostali oszukani. Radzę samemu sprawdzić dany biznes jak jesteśmy zdecydowani i nie sugerować się forum. Naprawdę warto.

Nadmienię, że nie jestem stroną z tematu.

Ja tak zrobiłem, choć miałem pewne obiekcje do danego biznesu. Wcale teraz nie żałuję i śpię spokojnie gdyż starcza mi na raty i na normalne życie. Biznes trzeba pielęgnować pamiętajcie.

Swoją drogą otwarcie sklepu w galerii przy czynszu 15-20 tys zł za 100m2, to w obecnych czasach pętla na szyi.

Obecnie wybrałem bezpieczniejszy biznes, również w galerii za dużo niższe koszty prowadzenia działalności. Miałem również sklep, który mnie kosztował bardzo dużo zdrowia i straty pieniędzy. Niestety nie mogę zdradzić obecnie co to takiego, ze względu na obowiązującą mnie umowę współpracy, ale poszukajcie w ofertach do 40tys zł to na pewno coś znajdziecie.

Powodzenia i miłego wieczoru

Ps. Proszę nie brać tej wypowiedzi w odniesieniu do FnS, gdyż wypowiedziałem się ogólnie do panującej sytuacji na rynku.

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Tutaj racja,nie należy od razu pochopnie oceniać firmy po 2-3 opinuiach,na to skąłda się całokształt a jak dobrze wiemy pojedyncze wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Osobiście nie miałem z nimi styczności,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Teraz czekamy na wejście nowej,wiosennej kolekcji.

fafus 04.03.2013 *.217.97.165.96

6

jesli ci idzie to bedziesz o firmie dobrze mówił jesli nie to bedziesz psioczył i tyle

alex33 05.03.2013 *.212.244.185.30

12

żadnych pozytywnych opinii?

justa 08.10.2014 *.host86-139-158-39.range86-139.btcentralplus.com

1

witam odradzam ta fire kupilam kurdke za 170 zl kupe kasy a na nastepny dzien kolo rekawa kolo zamka poprostu sie poprula nawet jej nie zalozylam, trwalosc produktow ponizej normy, zwrotow tak jak mnie oznajmil pewien bardzo nie mily wlasciciel ...dokladnie albo zwroca albo nie po 7 godzinach od zakupu... uwazajcie ludzie prosze was jakos naprawde nie warta zadnych pieniedzy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.