Forum: NOWA SIEĆ czy ma sens na BABY BOOM - art. dziecięce 13

Franek19 04.10.2010 *.77-254-5-122.adsl.inetia.pl

1

Witam.
Mam zamiar otworzyć sklep z odzieżą i akcesoriami dla dzieci, przedziął wiekowy od 0 do 14 lat. Marka Francuska potentat na tym rynku - wchodzą do Polski, ceny między 51015 a Wojcikiem,gatunek i modele bardzo fajne. Czy ma ktoś doświadczenie w teym segmencie  dla dzieci jakie średnie obroty w dobrej galeri i na jakiej powierzchni. Będę wdzięczny za informację w zamian mogę się podzielić informacją na temat marki. Dziękuję

marchwiacz 08.10.2010 *.178.182.70.15.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1
odp na pw to porozmawiamy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.