Forum: Top Secret & Friends - moda 114

mickey 18.10.2010 *.62-121-112-244.home.aster.pl

7
Prowadzi ktoś może sklep Top Secret & Friends. Takie połączenie marek od Redana Top Secret i Troll, które powstało stosunkowo niedawno. W Polsce jest dopiero kilka oddziałów no ale może ktoś z forum już ma taki sklep? Jeśli tak to proszę bardzo o opinie bo jestem zainteresowany otwarciem takiego sklepu

Skipper 19.10.2010 *.ip-62-69-236-52.globalconnect.pl

1

Generalnie kolego polecam trzymać się z daleka od firmy Redan. Moja dobra rada, ludzie, którzy doprowadzili tą firmę na skraj upadłości, teraz próbują wprowadzać nową markę, robić rebranging....

Przy współpracy z jakąkolwiek firmą odzieżową upewnij się czy nie pracują tam "artyści", generalnie ta branża cechuje się brakiem profesjonalizmu. Stąd też takie jej wyniki, likwidacje, upadłości.... i partnerzy franczyzowi pozostawieni na lodzie.

Pikus 02.04.2011 *.dar175.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Troszkę po czasie, ale chyba warto ostrzec wszystkich potencjalnych chętnych. Uważajcie Redan zmienia warunki współpracy z dnia na dzień (oczywiście na gorsze), a jak się nie podoba to możesz rozwiązać umowę. Poza tym jest masę różnych kar i sankcji za nawet błache uchybienia natomiast z ich strony zawsze wszystko "jest oczywiście OK" - np faktury obciążające które docierają po 3 miesiącach i nie są już do zaksięgowania, itp. Masa stresów, coraz mniej pieniążków więc polecam rozwagę. Długoletni franczyzobiorca.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.