Forum: Franczyza banku BPH - finanse i bankowość 106

katarzyna123 13.11.2010 *.chello089072056222.chello.pl

1

od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad własną firmą pracowałam trochę w bankowosci na róznych stanowiskach chce otworzyć własną placówkę i chciałąm zapytać co myślicie na temat banku bph

Dziekuje za odpowiedź

credo 14.11.2010 *.188.146.255.187.nat.umts.dynamic.eranet.pl

76
http://franchising.pl/forum/2459/przejac-placowke-partnerska-bph/

angocha64 29.03.2014 *.188-125-145-162.petrus.pl

6

Witam. Mam zapytanie do Partnerów Banku BPH, jak przebiega z nimi współpraca oczywiście ze względu na tajemnicę nie chcę znać szczegułów ,ale czy da się z tego wyżyć, i jak traktują partnera jak śmiecia ,czy faktycznie partnera.Od 10 lat prowadzę agencję PKO BP S.A,w mieście ponad 45, tys,pomorskie, bywało różnie raz dokładałam raz zarabiałam a teraz kiedky agencja prosperuje znakomicie dostałam  wypowiedzenie z zachowaniem  3 m.wypowiedzenia, z paragrafu który mówi żę każda ze stron umowy może ją wypowiedzieć bez podania przyczyny.Amen.Rozważam różne opcje min.nawiązanie współpracy z innym bankiem (Alior i BS odpadają bo są obok a BZWBK ma wyłączność terytorialną).Zmienić interes ,prowadzę równierz ubezpieczenia więc może dołączyć biuro tłumaczeń,jakieś ksero, odzyskiwanie podatku z zagranicy punkt przyjmowania przesyłęk czy jakieś inne opcje. Choć szczerze mówiąc w chwili obecnej jestem nastawiona wzorem paru milionów polaków wyjechać do jakiegoś normalnrgo kraju i zacząć wszystko od nowa, możliwości mam,niestety jest to jak narazie najbardziej kusząca wizja mojej przyszłości,zero stresów tylko zapłata za uczciwie wykonaną pracę.

Anna57 30.03.2014 *.user-164-127-110-138.play-internet.pl

1

Witaj!!! Ja też pracowałam w Agencji PKO,bardzo żle wspominam tę współpracę.A może  zainteresujesz się MONETIĄ.Ja od sierpnia 2013 roku prowadzę taką agencję.Polecam!!!

angocha64 30.03.2014 *.188-125-145-162.petrus.pl

6

Witam ponownie . Chyba jednak zostanę przy bankach najwyżej za 10 lat przed emeryturą znowu będę szukać nowego .Monetia jest u nas na sąsiedniej ulicy. Wysłałam zgłoszenie do paru banków i zobaczę co zaoferują. Podoba mi się Pekao S.A.

Mam informację która może zainteresować parę osób, otóż dowiedziałam się wczoraj przypadkiem że, Poczta Polska otwiera również agencje w miastach, jako dodatkowa działalność w jakimś punkcie może być bardzo ciekawą formą uzyskania dodatkowego zarobku. Jak będę miała chwilę czasu to wybiorę się na główną celem uzyskania jakiś informacji.

Tomm 02.04.2014 *.d60-39.icpnet.pl

6

Jest może na forum ktoś kto ma przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w takiej działalności - franczyza bankowa?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.