Forum o artykule: Ogólnopolski Salon Franchisingu 1475

Józef 22.06.2003 *.212.160.134.178

Wydaje mi się, że uwaga "Wstęp jest bezpłatny" jest conajmiej mało stosowna. Przecież franchising to nie inwestycja za np.10 PLN. Jeżeli ktoś zamierza lub chce podjąć współpracę jako franczyzobiorca to jest lub musi być przygtowany na odpowiednią sumę do zainwestowania. Natomiast bylbym zobowiązany redakcji za informację np. kto się "wystawia"- mam do pokonania prawie 400 km.

Michał 23.06.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

A ja się cieszę z bezpłatnego wstępu, w obecnych czasach to miły wyjątek :)

Redakcja 23.06.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Lista najważniejszych firm znajduje się w omawianym artykule. Serdecznie zapraszamy.

Józef 24.06.2003 *.212.160.134.178

Wymienionych firm w artykule jest może z 10.
Czy może ktoś się podzielić refleksjami po pobycie na targach ?

misz masz 24.06.2003 *.mok.waw.pl

Stoisk na całą salę, ale ofert fgranchisingowych więcej niz stoisk. Firmy doradcze przechowują dawców licencji na swoich stoisakch. Ludzie na targach są. Warte spaceru, biorąc pod uwage, że z kilkunastoma sieciami mozna pogdać osobiscie. Niezłe stoisko Subwaya z apetycznymi warzywkami.

Kobi 25.06.2003 *.vn253.neoplus.adsl.tpnet.pl

"misz masz" trochę podkolorowałeś, ale w sumie całkiem sympatycznie to wygląda, jak ja byłem w Subwayu nie było już nic do jedzenia ale roumiem że wszystko zjadłeś. No i oczywiście cała sala zapełniona:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.