Forum: Delikatesy Centrum - art. spożywcze i przemysłowe 115

Kasztan 26.01.2011 *.195.117.171.194

1

Witam serdecznie, przymierzam się do dzierżawy budynku pod w.w. działalność, zamierzam zaiwestować pieniążki w kapitalny remont lecz zanim to uczynię pytanie do Was drodzy forumowicze czy warto, kto jest za kto przeciwny i dlaczego tak właśnie, jak wygląda system franszyzy ile się płaci, może ktoś jest w podobnej sytuacji a wie więcej, a może ktoś już prowadzi sklep.

dziękuję za pomoc i udział w dyskusji.

pozdrawiam

MAJA 31.01.2011 *.94-40-29-210.tktelekom.pl

1

Witam,

 może poniżej przesany link coś Panu pomoże.

http://mojafirma.infor.pl/dzialalnosc-gospodarcza/91066/Jak-otworzyc-sklep-spozywczy,0,Jak-otworzyc-sklep-spozywczy.html

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.