Forum: Cropp - moda 114

asd123 20.03.2011 *.178-37-22-85.adsl.inetia.pl

1

Witam interesuje mnie otwarcie w moim mieście (40tyś) sklepu Cropp. Dodam, że w mojej miejscowości nie ma takiego sklepu.

 Jaką należy mieć sumę?
Z kim muszę się skontaktować. Proszę o odpowiedź

obiektywny komentator 20.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

w menu po lewej stronie na samej górze jest taki dział nazywa się KATALOG FRANCZYZ i odnajdziesz tam firmę CROP dla ułatwienia dodam - szukają w branży odzieżowej :P

Druga metoda to wyszukiwarka na górze strony wystarczy do niej wpisać CROP i też znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć, łącznie ze starymi rozmowami na ten temat przed laty

Ludzie kurde jak Wy chcecie prowadzić biznesy skoro nie umiecie zdobyć samodzielnie prostych informacji, które są na wyciągnięcie ręki ?? (sic!)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.