Forum o artykule: Subway ma najwięcej placówek na świecie 204

Marrad 20.03.2011 *.ip-1-105.gemini.net.pl

1
Z tego co się orientuję to najwięcej na świecie placówek posiada nieobecna jeszcze na polskim rynku sieć 7-Eleven (sklepy z artykułami codziennego użytku). W sumie w ramach tej sieci działa już ponad 37 tys. sklepów. Co prawda nie wszystkie są franczyzowe ale pod szyldem McDonald's również nie działają same tylko restauracje franczyzowe.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.