Forum: Netia - Karol W, Ks15 itd.. czyli Jacek K - usługi dla biznesu 62

Wojtas O. 08.04.2011 *.188.147.216.224.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1

Witam wszystkich.

Ostatnimi daniami na tutejszych forach zostałem wywołany do tablicy

( jestem z Zielonej Góry, kurcze nie dałem rady dotrzeć do domniemanego punktu China Box czy ChinaInBox  w zielonej górze , ale obiecuje że spojrze )

Widzę że Obaj Panowie dalej Ogłaszają się w franchising.pl , Pan Karol Wiesztal dalej pod szyldem Netii, a Pan Jacek Kędziorek zmienił już kilka marek na których próbuje się dorobić.

 - obydwu "Panów" znam osobiście i jesteśmy na "ty" ale w oficjalnych Pismach uczono mnie "Panować" w związku z tym będę mówił na Pan.

Pytanie do wydawców Franchising, czy nie dostawaliście informacjii że:

takie - tacy

dwie - dwóch

firmy - panowie

nie są rzatelnymi Franczyzodawcami ?

Ja nie mogę sie doprosić rozliczenia finansowego za sprzedaż usług Netii umowa z Panem Jackiem Kędziorkiem. Partnerzy ogłaszający się tutaj.

Rozmawiałem z Panem Karolem Wiesztalem reprezentującym Netię - mówi że Pan Kędziorek dostał pieniądze i powinien się ze mną rozliczyć.

Rozmaiałem z Panem Jackiem Kędziorkiem reprezentującym "wtedy" KS15  - mówił że Pan Wiesztal mu nie zapłacił.

Mogę jesze przytoczyć kilka konkretów - mających pokrycie w dokumentacjii związanych z którąś z wymienionych osób, ale nie o to mi chodziło tylko żeby:

OSTRZEC LUDZI PRZED NIERZETELNYMI PARTNERAMI

- nawet mimo dobrych chęci i ścisłego sprawdzania reklamodawców, Portal nie jest w stanie kontrolować firm ogłaszających się, jeżeli my wszyscy nie będziemy tego pilnować a tym bardziej jak nie będziemy się bali o tym głośno mówić NIE ANONIMOWO.

Czekam na pozew za pomówienia -  może wtedy odzysakm Swoje Piniądzę :-)

Pozdrawiam i życzę wszytkim trafionego Biznesu a co najważniesze Partnera!! 

Stefanek-1 08.04.2011 *.aejp20.neoplus.adsl.tpnet.pl

21

No stary dziękujemy ci za pierwszy krok!

kumiko 12.04.2011 *.apn-95-41-79-81.dynamic.gprs.plus.pl

7
oj, ta firmę znamy tylko ciekawe co na to redakcja portalu??? powinni zasiegnac ifnormacji na temat tych łgarzy...

Stefanek-1 18.08.2011 *.dynamic-78-8-223-176.ssp.dialog.net.pl

21
No widzę że jednak chyba pomogło, konkretny wrtylykuł się okazał i nie widać nowych, którzy czują się oszukanie przez p J.K ;-)

Stefanek-1 01.09.2011 *.dynamic-78-8-217-131.ssp.dialog.net.pl

21

Łał ktoś przejoł im strone :-)

Mam nadzieje że będą z tego obopólne, korzyści i wyeliminuje nierzetelnych Franczyzodawców.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.