Forum: Franczyza z salonem Glazury Królewskiej - proszę o opinię - dom i ogród 50

doomin 23.12.2009 *.77-253-229-188.ip.netia.com.pl

30

Witam wszystkich forumowiczów,

 od dłuższego czasu przyglądam się rozwojowi sieci z branży "dla domu i ogrodu".

Mam pytanie, czy ktoś z Was słyszał opinie o sieci Glazura Królewska lub też był może w sklepach ww. sieci?

Czy ktoś z Państwa zna może inne systemy partnerskie związane z materiałami i meblami do łazienek lub kuchni?

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt!

curtis1 24.12.2009 *.ti0115a380-dhcp0815.bb.online.no

2

witam

ja również interesuje sieGlazurą Królewską.Noszę sie z zamiarem otwarcie w mieście 50tys ludzi.Byłem w dwóch salonach i uważam że mozna wybrać ładne kafelki dla siebie choć wybór nie jest porażający. Ale co mi się rzuciło w oczy w oby dwóch sklepach to kiepska jakośc położenia płytek w boksach łazienkowych.Jakość położenia tych  płytek też jest nie jako reklamą a tu jest kiepściutko...

Mimo wszystko nie przekreślam przyszłej współpracy w tą siecią

Weronika Chyć 26.04.2011 *.avr24.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Czy słyszał ktoś o Salonie Glazury Królewskiej  i ma może jakieś doświadczenie  z tym salonem. Chętnie porozmawiałabym z kimś kto rozważa z nimi współpracę.

Pozdrawiam,

Weronika 

iks 26.04.2011 *.aaui21.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Niedawno był do przejęcia punkt tej marki - chyba w Radomiu. Poszukaj w tematach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.