Forum: Przedszkoliada - edukacja 33

pandoras 09.06.2011 *.bkm147.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam!!!

prosze o podpowiedźź, czy warto nawiązac współpracę z Przedszkoliadą??? może ktoś mi podpowie, czy jest to dobry interes??? Miasto 30 tys mieszkańców 5 przedszkoli. Czy ktos działa już w tym biznesie?Pomysł jest szczytny i bardzo fajny, ale czy warto w to wchodzić i czy wymaga dużego zaangazowania środków finansowych i czasu?

pozdrawiam!!!

Twoj_biz_pl 10.06.2011 *.adpn61.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Praktycznie każdy biznes wymaga czasu włąsnego oraz zaangażowania,bez tego ani rusz.A czy przedszkolandia to dobry pomys? wydaje mi się,że w chwili obecnej tak,chociaz nie wiaodmo jak będzie za jakis czas. Jedyna wada to duży wkąłd finansowy własny.

rumak 11.06.2011 *.194.181.22.6

155

Przedszkola, żłobki, domy opieki dzinnej, kluby malucha itd. to w tej chwili bardzo modny temat.

A o ile wiem, nie udało się tak całkiem zahamować spadku urodzin.

To może być za chwilkę całkiem trudny do prowadzenia biznes. Tzn. nastapi normalizacja - podaż zrównoważy popyt, najlepsi będą spijać śmietankę, wielu padnie.

Jeśli jesteś najlepszy - pewnie że dasz radę!

tomaszz 12.06.2011 *.user-109-243-82-171.play-internet.pl

7
Panstwo daje Ci wiele mozliwosci wrecz promuje zakładanie prywatnych przedszkoli, złobków czy innych tego typu placówek..teraz wyz demograficzny rodzi swoje dzieci wiec jest popyt...i pewnie za kilka lat i tak zostana tylko przedszkola miejskie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.