Forum: Opinie o współpracy z Yasumi - beauty 22

porzeczka 25.07.2011 *.ip-93-154-131-240.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

7
Proszę o opinie na temat tego fraaczyzodawcy. Jestemn przed podjęciem decyzji o współpracy. Może być na priwa.

Betik 01.02.2017 *.89-72-54-28.dynamic.chello.pl

1

Witam. Żeby nie dublować wątku podłączam się z pytaniem.Proszę o wypowiedzi osób które współpracują lub współpracowały z Yasumi. Może być na priw.

Aneta Te 02.01.2019 *.79.191.23.116.ipv4.supernova.orange.pl

1
Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

udana współpraca 03.08.2021 *.188.147.105.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2
Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam gotowe materiały reklamowe, robia szkolenia dla nowych pracowników, generalnie każdy problem jest rozwiązany. Muszę też powiedzieć, że klientki bardzo sobie cenią to , że gabinet jest w sieci. Yasumi robi dobry marketing , na wysokim poziomie w skali Polski i babki kojarzą markę i czują się wyróżnione. Maja dobre kosmetyki szczególnie z linii medycznej ale też SPA. Rewelacyjnie sprzedają się bony, dużo panów kupuje na prezenty. Myślę, ze sama nie dała bym rady tego poprowadzić na takim poziomie. Dodam, że nie jestem z branży :) pracowałam w dziale księgowym przez 12 lat w jednej firmie i miałam już dosyć. Teraz psychicznie odpoczywam i pracuję z przyjemnością.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.