Forum: Opinie o współpracy z Yasumi - uroda i fitness 21

porzeczka 25.07.2011 *.ip-93-154-131-240.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

7
Proszę o opinie na temat tego fraaczyzodawcy. Jestemn przed podjęciem decyzji o współpracy. Może być na priwa.

Betik 01.02.2017 *.89-72-54-28.dynamic.chello.pl

1

Witam. Żeby nie dublować wątku podłączam się z pytaniem.Proszę o wypowiedzi osób które współpracują lub współpracowały z Yasumi. Może być na priw.

Aneta Te 02.01.2019 *.79.191.23.116.ipv4.supernova.orange.pl

1
Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

yas22 28.04.2019 *.188.147.64.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Szanowni Pańswto, współpraca jest bardzo trudna i kosztowna. Mam świadomość ze wielu osobom z poza branzy wydaje sie to wyjście idealne. Dostaniesz know how, wdrożymy, przeszkolimy. Prosze nie dac zwiesc sie tej otoczce marketingowej. Słono za to zapłacicie i to juz od momentu podpisania umowy wykładajac 200-300 tys na wejscie za nie warte tych pieniedzy urzadzenia ( dodatkowo koszt adaptacji lokalu min 100tys). czyli niby za darmo, ale jednak... Kosmetyki są drogie w porownaniu nie tylko do jakosci, ale rozwnież do cen rynkowych i to momentami do 50% cen. Kilkaset złotych opłaty marketingowej, za dzialania ogolnopolskie. Plakat, jakis artykuł, targi w Dubaju. Za te pieniadze lokalnie mozecie osiagnac duzo wiecej Yasumi sie chwali ze ma siec ponad 100 gabinetów w Polsce. No cóż nie mowi ile sie zamkneło lub zmieniło nazwe ( tu głównie ze wzgledu na cieżka współprace ) bedzie to napewno kilkadziesiat salonów. I na Panstwa miejscu dotarłabym do tych gabinetów po szczegóły. Dochodza do tego jakies dziwne akcje tajemniczy klient, audyt. Niby Twój biznes ale... To co najbardziej boli to to, ze nawet jak wyłozysz 300tys to nie masz gwarancji ze niebawem w bliskiej odleglosci nie otworzy Ci sie kolejny instytut. Czasem uda Ci sie podpisac umowe na 5 lat na jakis ograniczony obszar ale napewno nie na całe miasteczko. Siec mocno stawia na ilosc. Ty jestes fajny jak wcgodzisz. Potem ciagle musisz inwestowac w kolejne urzadzenia bo jestes w sieci nie mozesz odstawac od innych, to koszty kolejnych minimum kilkudziesieciu złotych. Reasumujac: koszt wejscia bardzo wysoki, prowadzenia bardzo wsyoki, doinwestowywania bardzo wysoki, długi okres zwrotu. Brak gwarancji wyłączności i powodzenia biznesu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.