Forum: Czy warto inwestować w sieć sklepów spożywczych Chata Polska? - art. spożywcze i przemysłowe 131

krzys 1974 15.08.2011 *.host-89-228-218-238.kalisz.mm.pl

1

Zwracam się z zapytaniem do partnerów handlowych którzy już z taką siecią podpisali umowe i prowadzą działalność.

Jestem w trakcie podpisywania umowy i się wacham bo wiadomo są do wydania duże kwoty, dlatego pytam się czy ktoś prowadzi taki sklep i czy warto....

ZdzisławZdzisław 13.12.2011 *.bdf103.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

<p>Ja również jestem przed podjęciem decyzji odnośnie franczyzy z Chatą. Po dwóch spotkaniach z przedstawicielem sieci wątpliwości jest więcej niż wcześniej i dotyczą głównie spraw finansowych.</p>

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.