Forum: TUP TUP Hurtimex - ktoś ma informacje - art. dziecięce 13

VIOLA 19.08.2011 *.ekz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
WITAM CZY KTOS PODZIELI SIE INFORMACJA NA TEMAT FIRMY HURTIMEX KTORA PROMUJE SWOJA MARKE TUP TUP. JAK UKLDA SIE WSPOLPRACA I CZY WARTO ZAINWESTOWAC ? Z GORY DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI

Fdana16 12.10.2011 *.public102486.xdsl.centertel.pl

7

Witam

ja z nimi współpracowałam nie narzekam a wrecz przeciwnie uwarzam, że jest to Firma jedna z najuczciwszych 

życzę powodzrnia dana

VIOLA 02.11.2011 *.public112791.xdsl.centertel.pl

3

Dawno mnie tu nie bylo, czy mozesz mi powiedzic cos wiecej? Podaje swoj adres jak bedzie Pani chciala podzielic sie swoja wiedza na ten temat to prosze o kontakt wioleta011@wp.pl.

pozdrawiam viola

Robinson 14.11.2011 *.afck205.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Jeśli poważnie ktoś myśli o sklepie z odzieżą dla dzieci polecam jedną z hiszpańskich marek. Niestety to nie franczyza. Najlepsza oferta na polskim rynku, stabilna współpraca, bardzo dobra jakość produktów, przystępna cena.

mandaryna 27.02.2012 *.ip-157-25-189-138.multimo.pl

6

Współpracowałem, nie polecam, jak w większości firm wszystko wygląda pięknie i slodko do momentu podpisania umowy a później cukierek już tak słodko nie smakuje, zresztą można zanleżź na forach w internecie oipinię osób które mają akcje tej firmy na giełdzie - piszą dosadnie szczerą prawdę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.