Forum: Sklepy jubilerskie Yes - kosmetyki, biżuteria, upominki 40

blumen31 02.09.2011 *.ader252.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Jestem zainteresowany otworzeniem sklepu jubilerskiego firmy YES .Dlatego bede bardzo wdzieczny za wszelkiego rodzaju informacje.Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Paweł Korobacz 15.09.2011 *.vpnpl1.getronics.pl

1
Witam, proszę o zapoznanie się z podstawowymi zasadami współpracy z YES pod poniższymi adresami www : http://www.yes.pl/franczyza oraz http://www.yes.pl/pdf/Franczyza%20YES%202011%20rok.pdf i późniejszy kontakt telefoniczny w celu bardziej szczegółowego ich omówienia . Z pozdrowieniami Paweł Korobacz Dyrektor ds. Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej YES

Damian... 04.01.2013 *.public-gprs330562.centertel.pl

1

Witam,

Niestety firma Yes nie traktuje powżnie przyszłych franczyzobiorców. Po paru rozmowach , wymianach emila dostałem liste ze sporą ilością dokumentów do przedstawienia przed rozmowami o ewentualnej współpracy miedzy innymi opinia z banku , zaswiadzczenie o niekaralności i naprawde dużo innych. Straciłem mnustwo czasu , pieniedzy dostarczyłem dokomenty po przym pan Paweł unikał ze mną kontaktu nie odbierajac telefonu oraz nie oddzwaniając przez ponad miesiac, po czym odpusciłem temat ale do dziś nikt sie nie skontaktował ze mna mimio upływu ponad roku czasu.

jarolakers78 05.01.2013 *.ip-93-154-192-16.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

102

tam,

niestety, ale muszę potwierdzić ww. opinię. Podobnie jest z Panem Maciejem. Firma ma pewnie setki chętnych do prowadzenia salonu z jednego miasta, lub niestey lekceważy ludzi. Jak inaczej nazwać to, że trzeba przygotować tony dokumentów na życzenie YES,a potem zero kontaktu. Ze mną było podobnie. Najgorszy jest fakt, że osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku firmy wśród potencjalnych partnerów ordynarnie nie odbiera telefonów. Wstyd.

jakub75 27.03.2013 *.adms216.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

a czy ktoś ma pozytywne opinie? opłaca się? jak później współpraca się układa?

Ensio 03.04.2013 *.d171-32.icpnet.pl

5

podpinam sie pod powyzsze pytanie...

Stilgar 19.10.2013 *.80.48.42.178

1

Bezpłatnie doradzę jak obniżyć koszty inwestycji związanej z otwarciem sklepu Jubilerskiego YES.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.