Forum: Jaki program komputerowy polecacie do obsługi sklepu - moda 107

cyc 13.09.2011 *.178235199105.unknown.vectranet.pl

2

Jaki program do obługi sklepu jest według Was najlepszy? Chodzi mi o sklepy odzieżowe typu House, Cropp, Wrangler

Tomy2 09.02.2012 *.bvu244.internetdsl.tpnet.pl

1

Jest kilka do wyboru. Niestety, regulamin tego forum zabrania podania konkretnych nazw. Jak coś to pisz na priv- pomogę.

rychpsych 19.12.2012 *.r2-126.netdrive.pl

1

Wypróbuj program Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Program możesz pobrać sobie na stronie:

http://www.pakietprz...zedaz-i-magazyn 

dariuszkowalczyk11 11.10.2017 *.user-94-254-175-34.play-internet.pl

22

Teraz praktycznie wystarczy wejść w internet i wpisać programy, frazę czego szukamy. W dzisiejszej dobie jest tyle świetnych i darmowych programów, i nie trzeba ich instalować tylko korzystać z programu na serwerze w sieci.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.