Forum: Franczyza Netia - usługi dla biznesu 62

marcin1990 14.11.2011 *.host-89-230-127-228.dynamic.mm.pl

2

Witam

Chciałbym otworzyć punkt sprzedaży Netii miasto w którym mieszkam ma około 12 tys mieszkańców. Najbliższy punkt netii jest 30 km od mojego miasta. Moje pytanie brzmi czy opłaca sie otwarzyć taki punkt i czy bedą z tego jakieś zyski .

Dziekuje za odpowiedzi

PiotrdrugiPiotr 14.11.2011 *.212.160.203.24

94

odpowiadam, nie rób tego, absolutnie, nie zarobisz nic, miałem to w 2 miastach 40 tys i 200 tys .kompletna kicha, oferta wogóle nie konkurencyjna utd, itd

PiotrdrugiPiotr 14.11.2011 *.212.160.203.24

94

odpowiadam, nie rób tego, absolutnie, nie zarobisz nic, miałem to w 2 miastach 40 tys i 200 tys .kompletna kicha, oferta wogóle nie konkurencyjna utd, itd

marcin1990 14.11.2011 *.host-89-230-127-228.dynamic.mm.pl

2

 Odpisali mi ,że to za mała miejscowość ,nie wiem kompletnie co otworzyć nawet już nie musi być franczyza. Może macie jakieś propozycję?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.