Forum: Naleśnikarnia - gastronomia 173

Mikola 18.11.2011 *.89-69-19-71.dynamic.chello.pl

2

Zamierzam otworzyć naleśnikarnię w nowym centrum handlowym, będę jedna z naleśnikami. Czy to dobry interes? Franczyza mnie nie interesuje.

uki27 19.11.2011 *.hope.uninet.info.pl

34

Hej da sobie Spokuj z takim pomysłem ... gdzie widziałes w centrum handlowym Samą Nalesnikarnie ??? Szkoda Twoich pieniedzy,i energii ...sam bedziesz te nalesniki jadł..taka prawda.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.