Forum: Czy warto otworzyć sklep odżieżowy?? - moda 114

Maciej86 07.12.2011 *.77-253-141-58.adsl.inetia.pl

13

Witam. Mam zamiar otworzyć sklep odżieżowy i zastanawiam się czy watro?? Co sądzicie na ten temat?? I jaki rodzaj z damską, męską, dziecięca czy mieszaną??

Mors 08.12.2011 *.89-72-249-71.dynamic.chello.pl

9
a jaki rodzaj sklepu Cię interesuje?Jakiś outlet?Sklep jedno czy wielomarkowy?

Maciej86 08.12.2011 *.77-253-141-58.adsl.inetia.pl

13

nie wiem jeszcze zastanawiam się?? a co byś polecał??outlet czy jakąś sieciówke??

SebastianM 09.12.2011 *.dtp238.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Po pierwsze nie podałeś, gdzie chcesz założyć. Bo w różnych miejscach, regionach, co innego jest potrzebne. Np. jeśli chodzi o outlet to małe miejscowości jak najbardziej. Moja rodzina ma sklep Lee-Wrangler w mniejszej miejscowości i świetnie na tym wywchodzą. Jeśli chodzi o duże miasta do sieciówki ciężko wejść, chyba, że w danym miaście nie ma jeszcze sklepu danej marki (a to obecnie jest prawie niemożliwe).

Moja rada, jak chcesz założyć sklep odziezowy celuj w outlety znanych i renomowanych marek.

Maciej86 19.01.2012 *.bbq233.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
Chyba nikt nie chce otwierać sklepu. Czy sie nie opłaca?

sklepyk 09.05.2016 *.guj105.internetdsl.tpnet.pl

6

Mam sklep z odzieżą dużych rozmiarów i dość fajnie mi idzie. Niedawno zaczęłam współpracować z nową hurtownią, a nawet nie hurtownią a producentem. Odzież bardzo dobrej jakości, niskie ceny ponieważ ubrania przywożą z zagranicy. Jakoże to producent, więc można zamawiać również niestandardowe reczy.

Mogę dać Wam namiar na przedstawiciela tego producenta. Kolekcje naprawdę są rewelacyjne.

www.royalsize.pl royalsizexxl@gmail.com

Marcela 14.07.2016 *.95.143.241.62

3

Konkurencja w branży odzieżowej jest mega wielka. Więc konkurować można jedynie jakością i designem, moim zdaniem. A ubrania naprawdę wyróżniających się marek potrafią być piekielnie drogie, niestety..

frankowicz43 15.07.2016 *.z-connecto-r.static.3s.pl

8

Oczywiście że warto, pod warunkiem, ze masz dobrą lokalizację i markę.

Mela 31.07.2016 *.194.152.50.122

4

Sprzedam wyposażenie sklepu franczyzowego Moodo. Jeśli ktoś ma sklep i chce go powiększyć jest to bardzo dobra oferta. Jest to również doskonałe i tanie rozwiązanie dla nowo powstającego sklepu. Istnieje też możliwość przejęcia franczyzy od nas w naszym mieście. Powód oferty jest prozaiczny: wyjazd za granicę na kontrakt.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Obecnie konkurencja w tym zakresie jest bardzo duża. Bez rzetelnych badań rynku na pewno się nie obejdzie.

Sparti 05.08.2016 *.d83-160.icpnet.pl

1

Outlet okej, ale czy nie byłoby lepiej otworzyć outletowego sklepu internetowego ?

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

Z branżą odzieżową jest teraz ciężko przez sieciówki... Jeśli jednak chcesz spróbować, to ja bym zaczęła na Twoim miejscu od sklepu internetowego i zobaczyła jak to się rozwija, czy daje zyski.

Natalia G. 21.09.2016 *.173-234-58-51.ipvnow.com

9

Dokładnie, sklepy internetowe to chyba najlepsza opcja. Niektórzy nie mają czasu lub możliwości spacerować po galeriach, a Internet już w domu chyba każdy ma :)

AnnaS1970 10.01.2017 *.212.106.159.97

15

Zawsze chciałam otworzyć własny sklep z odzieżą, więc gorąco polecam. Póki nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć czy było warto. Trzeba się tylko rozejrzeć za dobrym dostawcą. Będę trzymać kciuki:)

pawel156 12.01.2017 *.exit-01a.noisetor.net

55

Rozpoznaj rynek. Bo jeśli na około są same sklepy odzieżowe, które mają dobre produkty w niskich cenach, to będziesz musiała zaoferować konkurencyjne ceny i jakość, żeby ludzie kupowali u Ciebie. To bardzo trudne wbić się w rynek. Może lepszym pomysłem jest, tak jak podpowiada większość, sklep internetowy.

Agatee 15.06.2017 *.host-176-221-121-225.dynamic.mm.pl

8

Trochę dziwne pytanie: czy warto otwierać sklep odzieżowy. Typu: czy warto prowadzić biznes... Jasne, że warto. Ale to zależy od tak wielu czynników, że głowa mała. Jeśli szukasz odpowiedzi: "zrób to a 100% sukcesu i zarobisz" to możesz nie znaleźć. Potrzebne są samodzielne analizy, szukanie kategorii odzieżowej dla siebie, zbieranie doświadczenia.

Grzewczy 04.07.2017 *.89.113.introlan.pl

3

Co do sklepów odzieżowych online długo bym się zastanawiał. Według mnie branża odzieżowa jest już przesycona i trudno byłoby tu znaleźć swoją niszę.

Jola_1994 04.07.2017 *.public-gprs378094.centertel.pl

34

Hmmm...nie wiem, czy sklep to dobra inwestycja. Przecież na rynku istnieje duża konkurencja, ciężko będzie Ci się wybić. Może pomysl o czymś innym

ulla 11.08.2017 *.ivj226.internetdsl.tpnet.pl

9

zawsze warto otworzyć sklep z odzieżą, ale trzeba wybrać markę, która jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a nie sprzedawana się w pięciu sklepach na tej samej ulicy. Ulla Popken sieć z odzieżą w dużych rozmiarach od 42 do ..... jest na pewno niepowtarzalna. jest to jedyna tak znana marka w Europie. A właśnie zaczęła poszukiwać partnerów do otwierania sklepów franczyzowych i shop in shop w całej Polsce. Warto zainteresować się tą ofertą.

Pamela 11.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

Może i warto, jeśli ma się do tego powołanie, środki i będzie się go prowadzić z oddaniem to dlaczego nie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.