Forum: Topshop/Topman a franchising w Polsce ? - moda 114

thread4 23.01.2012 *.bdx48.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Chcialem sie dowiedziec, czy jest mozliwy franchising ww firmy lub inna opcja otwarcia punktu sprzedazy ? Z tego co sie dowiedzialem, to prawdopodobnie pewna spolka wykupila juz ten \"patent\" Prosze o informacje na ten temat, jesli ktos je posiada.

pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.