Forum: Butik Your New Style - moda 114

Smerfetka01 28.01.2012 *.klient-88-135-177-223.StrefaWiFi.kolnet.eu

1
Witam, Co sądzicie o franczyzie sieci Butik?? Czy warto z nimi współpracować? Czy chętnie podpisują umowy? I czy się opłaca?? Jak długo trwają formalności? Z góry dzięki za wypowiedzi.

uczestnik 29.01.2012 *.cee113.neoplus.adsl.tpnet.pl

7

Najważniesza kwestia to lokalizacja i koszty bieżące tej lokalizacji.

To biznes wymagający stosunkowo niskiej inwestycji i dlatego ewentualne zyski sa adekwatne do inwestycji.

Jak w każdym biznesie jak bedziesz go osobiscie pilnowac i angazowac się to oczywiście jest szansa na zyski ( oczywiscie nie licz na miliony ).

Tak jak wspomniałem zaleta tego biznesu jest niska inwestycja i zerowe koszty zakupu towaru, towar cały czas jest własnoscią firmy butik a ty otrzymujesz po miesiącu czasu prowizję od obrotu ( wysokość tej prowizji podobny jest do tych w innych sieciach jaki nie będe pisał bo to już pewna tajemnica biznesowa ale jak ich zapytasz zapewne bez problemu otrzymasz tą informacje )

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.