Forum: House, reserved - sklep odzieżowy - moda 114

pawelpk 11.02.2012 *.user-46-112-227-134.play-internet.pl

1

Witam

Czy jest szansa otwarcia w miejscowości 22tys sklepu multibrandowego z odzieżą house, reserved lub inne marki. Mam tu na myśli otwarcie sklepu z kilkoma markami w jednym pomieszczeniu podzielonym na strefy. Prowadzenie tego sklepu pogałoby na tym żeby samemu narzucać swoją marżę a za towar najzwyczajniej w świecie płacić hurtowo.

fafus 11.04.2012 *.217.97.165.96

6

za dużo bys chciał kolego --napewno nie ma szans to o czym piszesz,z reszta zadzwon sobie do lpp i sie dowiesz jaka bajke sobie wymysliłes a oni cie postawia na nogi

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.