Forum: Ile można zarobić w odzieżówce? - moda 114

madzb1 18.02.2012 *.dkm252.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam, mam pytanie do wszystkich, którzy prowadzili lub prowadzą franczyzę odzieżową (firma dowolna). Chciałabym coś takiego otworzyć i zapytać jakie są średnie zyski miesięczne (po wniesieniu wszystkich opłat, dodając do tego koszty dostaw i pensje pracowników itd.), czyli \\\"do kieszeni\\\". Będę bardzo wdzięczna za informacje, pozdrawiam.

fafus 11.04.2012 *.217.97.165.96

6

może najpierw zapytaj jakie musisz koszty ponieść zeby uruchomić taką działalność,zyski to bedziesz miała ale po paru latach

madzb1 11.04.2012 *.dlb173.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Faktycznie informacje na temat tego ile trzeba zainwestować również bardzo się przydadzą, ale jaki jest średni miesięczny zarobek, na czysto do kieszeni również, żeby wiedzieć, czy to w ogóle mi się opłaca. I nie chodzi mi tutaj o to kiedy mi się zwróci to, co zainwestuję, tylko to ile będę mieć miesięcznie pieniędzy dla siebie, to dla mnie ważniejsze :). Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam serdecznie, Magda.

Maxer7000 15.03.2018 *.185.216.35.122

1

W mom przekonaniu drogie ciuchy w Polsce si e nie przydajć. Dużo takich firm już padło. Najlepiej działają te,które działają w internecie.

Jane 13.04.2018 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62
No właśnie, to będzie zależało od wielu czynników.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.