Forum: Czy warto produkować ogrodowe sauny fińskie? - dom i ogród 50

baranek 01.03.2012 *.host-188-122-12-223.finemedia.pl

8

Witam, Co sądzicie o rozpoczęciu produkcji sauny ogrodowej fińskiej. 

Byłem niedawno na targach w Poznaniu i jeden z producentów wystawiał taki produkt. Wyglądało to super. koszt wahał się w zależności od modelu od 8000 do 20 000 zł.

Mam lokal, magazyn i plac w miejscowości pod Wrocławiem. Czy ktoś z Was wie jakie atsty, certyfikaty,  projekty itp/ muszę mieć aby rozpocząć produkcję i sprzedaż?

Czy sądzicie że to dobry pomysł (ja osobiście chciałbym mieć taką saunę, choć przyznaje że ceny są wysokie)? 

PiotrM 16.06.2015 *.iqn41.internetdsl.tpnet.pl

13

Myślę, że na polskim rynku znajdziesz mnóstwo ludzi, którzy będą chcieli zainwestować w saune. Sam nawet się na nią zdecydowałem, mimo, że wcześniej wydawało mi się, że jest to dość duży wydatek. Taka sauna parowa ma szereg właściwości prozdrowotnych, co jest najwazniejszym argumentem do jej zakupu.

tomanek 30.06.2015 *.d153-119.icpnet.pl

27

Ogólnie to popularność wśród polaków rośnie na tego typu sprawy. Warto przemyśleć takie inwestycje.

Asiula 05.08.2016 *.apn-77-114-112-215.dynamic.gprs.plus.pl

136

Moim zdaniem warto. Ciągle rożnie zainteresowanie tak eskluzywnym towarem.

Jola_1994 04.07.2017 *.public-gprs378094.centertel.pl

34

Moim zdaniem warto. Ludzie coraz chętniej korzystają z tego typu atrakcji, wystarczy spojrzeć, jaką popularnością ciesza się ciepłe zródła

mauro 26.07.2017 *.afmv112.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

jedną w miesiący sprzedaż i jesteś na plusie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.