Forum: Partner czy franczyzobiorca BNP - moda 114

Mors 10.03.2012 *.89-72-249-71.dynamic.chello.pl

9
dawno się tak nie uśmiałem.Czyli podsumowując \"franczyzobiorca\" daje lokal, płaci za licencję, kaucję (zapewne bezzwrotną) oraz wszelkie rachunki związane z lokalem (remont, malowanie etc)a firma przychodzi sobie na gotowe. Jednym słowem to franczyzobiorca dokłada do tego interesu bo bierze na siebie utrzymanie całego lokalu płacąc przy tym fraczyzodawcy za to że ten się u niego wystawi ze swoim butikiem, otrzymując za to wynagrodzenie prowizyjne. Ciekawa koncepcja na biznes nie ma co:D Tylko ciekawe czemu ta firma nie prowadzi swoich własnych sklepów tylko wymyśla takie pomysły.

GeorgeTM 10.03.2012 *.178.181.138.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

44

Jest zupełnie odwrotnie niż piszesz. Zapoznaj się z różnicami między agencją a franczyzą - dużo Ci się wyjaśni. pozdrawiam

marcin-krk 11.03.2012 *.adof21.neoplus.adsl.tpnet.pl

9

ta firma podupada, coraz wiecej ich sklepow bankrutuje,

kilkakrotnie bylo na forum opisywane jak firma bnp naciaga franczyzobiorcow, sam z nimi wspolpracowalem dokladalem do interesu przez kilkanascie miesiecy az wkoncu zwinolem ten interers, jak teraz na to wszystko patrze z dalszej perspektywy, to ta firma funkcjonuje tylko przez naiwnych franczyzobiorcow

rhodamine 12.03.2012 *.s1.916.clients.serverdeals.org

2
a

rhodamine 12.03.2012 *.64.22.241.169

2

a ja mam zarchiwizowane (prawie)wszystkie te skrzętnie usunięte wypowiedzi o których mówi kol.marcin-krk

Gdyby istniało jakieś niezależne, rzetelne forum...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.