Forum: Monitoring sklepu w niewielkiej miejscowości 1475

Anna Kalata 25.11.2015 *.44-13-236-151.static.edis.at

14

Jeżeli sklep jest ubezpieczony, to b. często jest tak, że firmy ubezpieczeniowe mogą żądać zaświadczenia, że system alarmowy czy monitoring zakładany był przez doświadczonych monterów.

Kolejny element który wpływa wymiernie na poprawę bezpieczeństwa to firma ochroniarska i czas reakcji. Zwykle jest tak, że 2 interwencje w ciągu miesiąca są darmowe. Pozostałe są dodatkowo płatne.

To minimum które w 95% wystarczy.

Całkiem dobre promocje jeżeli chodzi o kamery mają obecnie w Ivel Electronics: http://ivel.pl/promocje.html

eltrox_pl 28.11.2015 *.193.106.129.117

1

Witaj

Firm,dystrybutorów, monterów jest naprawdę dużo. Twoim głównym kryterium przy wyborze takiego sprzętu powinnen być bliski kontakt z osobą montująco - przyjdzie na miejsce i dokona wizji lokalnej, dobierze odpowiedni sprzęt do potrzeb. W przypadku wymiany sprzętu czy rozbudowy systemu załatwisz to szybciej niż z firmą 200 km dalej. Odradzam zakupy przez internet, bo sprawy będą się ciągły, a system monitoringu w tym czasie będzie nieaktywny. Zerknij czy któraś z lokalizacji jest Ci bliska http://www.eltrox.pl/kontakt/ .

galos 29.11.2015 *.87-206-120-200.dynamic.chello.pl

9

myśle że zlecenie robocizny fachowcom będzie najlepszym wyjściem, a na pewno znacznie lepszym niz robienie tutaj czegos na własną rękę, nie dość że drogo, nie wiesz jaki sprzęt, ni wiesz jak montować, nie wiesz jak obsługiwać, więc po co bawić się w coś takiego? podrzucam Ci kontakt do fachowej firmy oferującej obsługę teleinformatyczną, monitoring mienia i tego typu sprawy, może się przydać: http://www.favore.pl/191488_obsluga-teleinformatyczna-i-elektroniczna-torun-kujawsko-pomorskie.html

paulinakoliszka 04.12.2015 *.212.191.4.215

6

Zainstaluj też głośny alarm. To może odstraszyć włamywacza.

kunas 30.12.2015 *.agts230.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Temat monitoringu jest bardzo rozległy. Wybór systemów monitoringu obecnie również jest ogromnym. Jak ktoś chce mieć w czym wybierać to warto zajrzeć na deltavideo.pl. DeltaVideo oferuje szeroki asortyment w tym zakresie, a także instalacje monitoringu na terenie Warszawy i bliskich okolic. Dodatkowo do każdego zakupionego sprzętu oferuje jego serwis.

Julienna 05.01.2016 *.176.221.124.159

10

Kamery są potrzebne. Często to odstrasza włamywaczy i drobnych złodziejaszków.

sharisha 14.01.2016 *.159-205-142-27.adsl.inetia.pl

13

Do takiego celu nie bedzie potrzebny jakis super wyspecjalizowany sprzet. Wystarczy jakis tanjtanszy zestaw analogowy do monitoringu. Czasami nawet jako dobry odstraszach dziala takze atrapa, ale juz bez przesady. Na takim tanszym zestawie tez bedzie wszystko widac jak na dloni.

Jan33 04.02.2016 *.63-23-236-151.static.edis.at

127

My u nas kupiliśmy 3 kamery kopułkowe + rejestrator + osprzęt + monitor który wywieszony jest zaraz przed wejściem - jest więc na nim informacja dla potencjalnych złodziei, że sklep jest monitorowany i w przypadku złodziejstwa, nie ujdzie to na sucho.

Piotr Benet 16.02.2016 *.net.cashloanuk.co.uk

48

Do sklepu, to raczej kopułkowe. Dobrze się montuje, nie rzucają się w oczy, szerokokątny obiektwy, więc mają szerokie pole widzenia.

zdzislav 28.04.2016 *.user-94-254-177-4.play-internet.pl

3

My również mamy kopułowe u nas w lokalu i jesteśmy zadowoleni. Dobrze też ściągnąć sobie aplikacje na telefon do podglądu monitoringu żeby móc w każdej chwili zobaczyć co się dzieje w lokalu.

Ewa40 05.04.2017 *.apn-46-76-30-250.dynamic.gprs.plus.pl

4

Mój szef zamontował kamerę na zewnątrz,ale na niewiele to pomogło,jak ktoś pomazał sprayem ściany to na monitoringu widać osobę w kapturze,twarzy niestety nie widać.Ja bym wybrałam atrapę kamery i może jakąś ochronę

Tony-22 20.07.2017 *.user-94-254-246-130.play-internet.pl

2

.

Tony-22 20.07.2017 *.user-94-254-246-130.play-internet.pl

2

olex4645: no ja coprawda nie posiadam prywatnych posiadłości, bo mnie nie stać, ale mam mały sklepik i też korzystam z usług firmy Impuls24.pl mam zamontowany alarm - bardzo głośmy, sam w sobie już odstrasza, mam tabliczkę z napisem, że monitoruje firma Impuls, no i 3 kamerki, może to nie wiele, ale na moją kieszeń i skutecznie odstrasza, od kilku miesięcy mam spokój w sklepie,

lolek100 23.07.2017 *.nat-185-157-12-73.fiberway.pl

146

Ja też myślę, że warto znaleźć firmę z porządną ofertą. Ja korzystam z monitoringu firmy SCAZI i nie narzekam.

Kokoszka 26.08.2018 *.host-46.229.149.197.optikomp.pl

1
W sklepie monitoring to w tej chwili podstawa. Dobrze jest zainwestować w coś solidnego i niedostępnego dla przeciętnego złodzieja. Mi w sklepie montowała firma techsecure.pl. Doradzili mi jakie rozwiązanie będzie w moim przypadku najlepsze i od roku wszystko działa bez zgrzytów. Polecam jeżeli ktoś nie wie co wybrać i jest z Wa-wy.

MarekG 07.09.2020 *.host-77.79.235.168.atman.pl

95
Teraz alarm to podstawa, nie wyobrażam sobie sklepu bez systemu alarmowego. My tez oczywiście go mamy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.