Forum: Mlekovita - sklepy franczyzowe - art. spożywcze i przemysłowe 131

doomin 27.03.2012 *.160.83.30.181

30

Witam wszystkich Forumowiczów,

czy ktoś z Państwa miał doświadczenie lub też robił zakupy w sklepach sieci Mlekovitka?

Prosiłbym o informacje, jaki asortyment (oczywiście prócz nabiału) sprzedawany jest w takich sklepach, jak kształtuja się ceny na tle konkurencji oraz czy ww. placówki cieszą się popularnością wśród Klientów?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

GAJA 03.04.2012 *.46.205.27.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

15

Też byłam zainteresowana franczyzą, ale zorientowałam się, że dają tylko towar i ten skromny rabat, a wkłat nie adekwatny zbyt długi okres zwrotu samych kosztów. 

Jestem też ich klientką w miejscowości do 50tys mieszkańców i zawsze stoje w kolejce lecz każdy kupuje tylko nabiał po mimi iż jest też inny asortyment. 

Dziwną mają politykę...

doomin 03.04.2012 *.160.83.30.178

30

Dziękuję za informację :)

Ostatnio również byłem w dwóch sklepach \"sieci Mlekovita\". Wygląda to tak, jakby firma oferowała szyld oraz dwie lodówki z nabiałem i produktami pochodzenia mlecznego, natomiast pozostały asortyment franczyzobiorca zapenia sobie sam.

Oczywiście ma to swoje plusy i minusy.

Fakt faktem sklep nie wyglądał na \"super zaprojektowany\" :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.