Forum: Skłąd wegla oraz handel nawozami - dom i ogród 50

kubus 11.04.2012 *.78-131-195-4.tktelekom.pl

1

Prosze o pomoc mam zamiar otworzyc skład wegla nie wiem czy mi sie to bedzie opłacało i prosze o pomoc z jakich kopalni brac wegiel i czy handel nawozami to dobra inwestycja ? 

pioterk001 23.06.2012 *.ip-91-192-123-196.mnc.pl

2

Witam serdecznie 

Ja również jestem zainteresowany działalnością w tej branży ale nikt mi nie chce pomóc, czy udało się panu zdobyć jakieś informacje w tej sprawie?

Próbowałem rozmawiać z ludzmi którzy tym się zajmują ale nikt nic nie chce powiedzieć, boją się konkurencji.

Ja jestem z województwa łodzkiego jeżeli nie jestem dla pana konkuręcją, podzieliłby się pan ze mną zdobytymi informacjami w tej sprawie?

podaję swojego maila: piotrekg2009@o2.pl jeżeli chciałby pan podać swój numer telefonu na maila chętnie się z panem skontaktuje.

Pozdrawiam Piotr

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.