Forum: Biedronka - udało się komuś przetrwać? - art. spożywcze i przemysłowe 132

leon24 12.04.2012 *.ekd229.neoplus.adsl.tpnet.pl

94
itam właśnie dotarła do mnie nieoficjalna wiadomość, iż tuż koło mojego sklepu będzie Biedronka. Nie chcę zanudzać Was opisami więc konkretne pytanie - czy mieliście już ten problem a może ktoś z Waszych znajomych i mu się udało? pzdr

kris43 14.04.2012 *.77-255-11-73.adsl.inetia.pl

2

Słyszałem o przypadku ze Lewiatan zyskał na otwarciu w poblizu niego biedronki.

leon24 14.04.2012 *.bry15.neoplus.adsl.tpnet.pl

94

Tak faktycznie Lewiatan ma niezłe ceny, ale nie wiem na czym zyskał - może np. mięso wędliny ?

kris43 15.04.2012 *.77-255-11-73.adsl.inetia.pl

2

Nie wiem jak to wyglada w produktach, ale ruch w sklepie sie zwiekszył

bar660 15.04.2012 *.host-31-6-168-84.dynamic.mm.pl

50

Ja mam w rodzinie osobę która ma piekarnię, obok wybudowali i otworzyli biedronkę. Ruch bez zmian.

Ważna jest jakość obsługi w wyrobów.

Jerzy.K 30.05.2012 *.host31-42-20-51.tvkdiana.pl

27

Nie taka Biedronka straszna jak ją malują :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.