Forum: Franczyza Alior Bank - finanse i bankowość 106

dudi999 12.04.2012 *.212-106-30-106.adsl.inetia.pl

2

Witam.

Ktoś z Was miał styczność z systemem partnerskim Alior Bank? Jak wygląda współpraca? Jak jest czas od wysłania zgłoszenia do otwarcia placówki? (oczywiście w przypadku kiedy Alior Bank zaakceptuje nasza kandydature). Czy taki biznes się opłaca?

kysa 14.04.2012 *.ebn117.neoplus.adsl.tpnet.pl

31

A czy ktoś z Partnerów dostał wczoraj rozliczenie, na minus ?????

Tomasz80 04.04.2013 *.80.54.105.4

1

Witam!

Może ktoś się wypowiedzieć na temat systemu partnerskiego w Alior Banku ?

W mojej okolicy placówki powstają a żadna póki co się nie zamknęła (nie wiem czy nie zmieniły właścicieli - ale stoją tam gdzie stały )

Sam zastanawiam się nad otwarciem PP Alior Banku. Doświadczenie w branży mam, sam bym był pracownikiem a nie tylko \\\\\\\"właścicielem liczącym na zyski\\\\\\\". Koszt otwarcia w porównaniu z innymi PP nie jest duży.

Na plus raczej są też stawki prowizyjne. (na minus cięcia za nieterminową obsługę oraz zwroty z ubezpieczeń).

Może ktoś się wypowiedzieć obeznany w temacie ? W sumie trochę tych placówek już jest otwartych.

Jak traktować te narzekania w internecie partnerów ? (\\\\\\\"system jest tak skonstruowany, że nie da się zarobić\\\\\\\" \\\\\\\"ktoś też dostał rozliczenie na minus w tym miesiącu?\\\\\\\" oraz te oferty odsprzedaży PP Alior Banku)

pozdrawiam

Paweł Luna 09.02.2014 *.87-204-237-230.ip.netia.com.pl

1

Witam , szukam osoby zainteresowanej współprowadzeniem placówki Alior banku . Placówka działa od ponad roku , są wyszkoleni pracownicy . Ja , z powodu innych obowiązków , nie mam wystarczająco dużo czasu aby się porządnie zająć . Bliższe informacje pod nr 509 770 686 . 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.