Forum: Gabinet kosmetyczny - beauty i fitness 23

fifi13 29.07.2017 *.host-185-102-190-145.jmdi.pl

55

W takim gabinecie kosmetycznym nie powinno też zabraknąć usługi związanej z makijażem permanentnym. Ciekawą ofertę szkoleń i produktów najwyżej jakości ma firma Biopigments. Moja żona prowadzi taki gabinet i wiem, że klientki bardzo sobie chwalą trwałość produktów i szeroką bazę kolorystyczną. Warto też wybrać się na ich szkolenia - nowoczesne techniki, sprzęt i sporo praktycznej wiedzy.

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

Dzisiaj za naprawdę dobrej jakości jeansy to trzeba sporo zapłacić bo dookoła jest sama chińszczyzna.

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Ile kosztuje otworzenie takiego salonu?

pigeon 25.09.2017 *.89-75-67-208.dynamic.chello.pl

33

poelcam!

ewcia 05.12.2017 *.nat49.ap-media.pl

9

ja zaczynałam od robienia hybryd "po domach" ale w końcu zdecydowałam się by wziąć dotację z PUP, kupiłam lakiery, frezy, lampy i meble w większości z fine factory bo hurtem było taniej i sobie działam, ale jak jesteś kosmetyczką to nie pchałabym się we franczyzę tylko szła na swoje!

Patrycja Bluszcz 21.12.2017 *.185-135-123-193.laguna.net.pl

39

W moim mieści - Krakowie jest zbyt wiele gabinetów, aby otwierać kolejny, dlatego ja wolę zostać przy czymś innych, a do gabinetów tylko chodzić. Najlepszym według mnie jest SCM estetic, ponieważ jest to nowy gabinet i mają bardzo fajne ceny.

fifi13 15.02.2018 *.host-185-102-190-145.jmdi.pl

55

Dobry dostawca produktów to podstawa. Wspólnie z żoną prowadzimy gabinet kosmetyczny i już od lat zamówienia składamy w hurtowni kosmetycznej Mimari. Mają bardzo dobrą i rozbudowaną ofertę ( kosmetyki, produkty do zabiegów czy urządzenia kosmetyczne ). Ceny konkurencyjne a czas realizacji zamówienia bardzo szybki.

renatast 07.03.2018 *.91-223-64-111.static.sl-net.pl

7

Odzież sportowa, która jest dobra jakościowo to niestety nie jest tani wydatek. Ale wolę zapłacić raz a dobrze niż się męczyć co chwilę z zamawianie jakiś syntetycznych ciuchów.

Asiula 12.03.2018 *.178.43.27.168.ipv4.supernova.orange.pl

136

W takim gabinecie wyposażenie musi być najwyższej jakości. Na to trzeba zwracac uwagę.

bertka 27.08.2018 *.public-gprs375688.centertel.pl

16
Ja w ogóle myslę, że otwarcie własnego gabinetu i praca na własny racjunek w dzisiejszych czasach to najlepsza z możliwych opcji.

bertka 28.08.2018 *.public-gprs375915.centertel.pl

16
Ktoś mi może polecić gabinet kosmetyczny z Krakowa, gdzie można dobrze przedłużyć rzęsy metodą 1:1?

Gus!a 31.10.2018 *.89-74-127-245.dynamic.chello.pl

73
Moja siostra chce założyć salon. Mam nadzieję, że jej się uda.

ArkadioMorales 15.02.2020 *.37.30.56.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz większe zainteresowanie pracą w zawodzie Stylistki Paznokci. Pozyskanie pierwszej grupy swoich klientek, przyzwoite i szybkie zarobki powodują, że duża część początkujących stylistek poprzestaje na kursach podstawowych i nie podnosi dalej swoich umiejętności. Dlatego też jakość świadczonych usług nie zawsze jest na odpowiednim poziomie, a konkurencji lokalnie nie brakuje. Dlatego też warto jest rozważyć przyłączenie swojego salonu do większej i silniejszej organizacji np. do sieci salonów partnerskich.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.