Forum: Franchising firma Atlantic - opinie - moda 114

Ostas 21.04.2012 *.djb22.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Zamierzam podjąć współpracę z firmą Atlantic na zasadzie franczyzy depozytowej. Bardzo proszę o opinie na temat współpracy z tą firmą, tych którzy mają już jakieś doświadczenia. Interesują mnie szczególnie opinie osób którzy całkiem niedawno podjeli współpracę.   

jaco.o@interia.pl

Pozdrawiam serdecznie i proszę rónież o przesyłanie opinii na maila.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.