Forum: Sklep z obuwiem itp. - moda 114

Lubinianin 24.04.2012 *.87-207-102-245.dynamic.chello.pl

1

witam

mam na oku mały sklep nie jestem pewny powieszchni ale będzie około 43m2 mam plan żeby otworzyć tam sklep z oryginalną odzieżą , obówiem dla młodzieży i małych w sprzedaż chcę rówież wprowadzić alkohol (tylko piwo które jest promowane przez kibiców miastowego klubu piłkarskiego oraz napoje orzeźwiające) pomieszczenie jest położone na obrzeżach osiedla obok jest restauracja , bar , fast food ,poczta , bank , knajpa oraz inny sklep zajmujący się sprzedażą obuwia lecz nie oryginalnego osiedle jest spore masa bloków 10 piętrowych jak i 4 piętrowych jakoś 300 - 400 metrów od tego miejsca jest Real oraz kilometr dzieliłby mnie od galerii mieszkam w mieście od 80 tyś do 95 tyś mieszkańców średnie zarobki tutaj to od 1800 zł do 3500 zł (miasto kopalni) czy jest sens otwierania tutaj sklepu ? czy leży on w dobrym miejscu czy nie bardzo? i jakbyście mogli mi podać koszt przybliżony do tego wszystkiego czyli akcyza oraz zezwolenia itp. myślę że miesięcznie lekko wyszłoby od 40 000 zł do 55 000 zł proszę o wypisanie wszystkich \"za\" przeciw oraz ale

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.