Forum: Husse (sprzedaż karmy) - opinie - art. spożywcze i przemysłowe 131

pietrobus 03.02.2010 *.chello084010120007.chello.pl

11

Witam.

Interesuje mnie franczyza Husse w Krakowie. Czy istniejąca już tutaj, jest podzielona na poszczególne rejony? Jak wygląda współpraca w mieście w którym mieszka 800 tyś. ludzi?

Liczę, że na start przy tej liczbie, trzeba mieć własnego wkładu z 50 tyś. + samochód. Czy franczyzodawca pomaga w zdobyciu ewentualnych pożyczek na założenie własnego biznesu?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź, lub jakąkolwiek pomoc.

dzosef 16.11.2010 *.chello089078073028.chello.pl

1
Witam, podbijam temat. Jak się pracuje w Krakowie i na pozostałym terenie, czy jest to biznes ze stosunkowo szybkim zwrotem poniesionych kosztów - tak jak reklamuje franczyzodawca???

Michu 29.04.2012 *.user-164-127-126-171.play-internet.pl

1

Witam,

Prosze o informacje o wspolpracy z Husse(zywnosc dla zwierzat) i rentownosci przedsiewziecia.

Pozdrawiam. 

Brand 03.09.2012 *.d49-246.icpnet.pl

7

Chyba warto,choć nie wiadomo jak z konkurencją ?

PiotrekK 05.01.2013 *.user-164-127-24-145.play-internet.pl

3

Witam,

Poszukuję opinii franczyzobiorców firmy Husse. Rozważam przystąpienie do systemu ale poszukuję opinii. Czy ktoś z forumowiczów może się wypowiedzieć ?

Z góry dziękuję za opinie

PiotrekK 09.01.2013 *.host3-21.ip-point.pl

3

Witam,

Podnoszę temat. Czy jest ktoś na forum, kto mógłby się wypowiedzieć w rzeczonej sprawie ?

Dziękuję

Darek.Cwik 25.01.2013 *.bzs26.internetdsl.tpnet.pl

1

Piotrek,

najlepiej skontaktuj się telefonicznie z kilkoma franczyzobiorcami i porozmawiaj z nimi. Ja tak zrobiłem zanim podjąłem decyzję o podpisaniu Umowy. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie franczyzodawcy.

Pozdrawiam

Darek

goga 11.02.2013 *.d234-136.icpnet.pl

1

Witam. Poszukuje informacji na temat współpracy z firmą Husse. 

Mar Pich 28.10.2014 *.cpc1-bsfd8-2-0-cust55.5-3.cable.virginm.net

15

Witam

Oto moje doswiadczenie z Husse.

Jestem na dorobku w Angli i w zeszlym roku firma sie rozpadla wiec zostalem bez pracy. Pomyslalem sobie ze moze sprobowac czegos swojego wiec zaczolem poszukiwania i znalazlem Husse, tak firma dziala w UK tez.

Wiec zrobilem male rozeznanie a nawet rozmawialem z wielkim szefem jak i rownierz z tymi ktorzy maja dzialajaca franczyze. Franczyzobiorcy byli w miare zadowoleni ale niestety musieli sie na biegac jako ze liczby (zarobki) podane na stronie przez Husse sa tylko domyslne i zakladane przy pozyskaniu 20 nowych klientow kazdego miesiaca oraz operowaniem bazy 400 klientow. Husse jest wciaz maloznanym brandem w Polsce jak i w UK, w polsce jest o tyle gorzej ze zwierzaki czesciej jedza resztki po obiedzie a nizeli normalna karme dla zwierzat. Produktow Husse nie znajdzie sie na polkach w supermarkecie gdzie wiekszosc ludzi robi zakupy i przy okazji kupi cos dla pieska czy kotka wiec promocja marki i jej produktow odgrywa tu znaczaca role. Mowmy sobie szczerze w tym biznesie nie bedziesz swoim szefem poniewaz marka firmy jest dla wlascicieli najwazniejsza i beda cie nieustannie nekac zeby podbic sprzedaz. Ten angielski boss Husse posunol sie nawet do tego ze zoferowal jako jedna z technik sprzedazy chodzenie po parkach i zaczepianie ludzi na spacerach z psami, wreczanie im ulotek czy tez darmowych probek oraz rozmowy na temat zywienia zwierzat. Chodzenie od drzwi do drzwi jest rowniez jedna z ich technik sprzedazy. Oczywiscie jezdzenie na wystawy psow czy kotow jest przymusem i promowanie tam ich produktow tak jak organizowanie malych promocyjnych eventow np. w holu supermarketu na wlasny koszt.

Reasumujac, jak dla mnie oferta Husse jak wiekszosc tanich franczyz jest to zwykla praca handlowca na wlasnej dzialanosci z tym ze jeszcze trzeba im za to placic 50 tys PLN w UK jest ta sama kwota £10tys. Ta kwota jest przeznaczona na oplate licencyjna, szkolenie oraz wszystkie potrzebne materialy do pracy (uniform ulotki itp) jak i pierwsze zatowarowanie Nie pobieraja zadnych miesiecznych oplat franczyzowych jako ze zatowarowanie jest tylko i wylacznie od nich i na tym zarabiaja, dlatego tez stale naciskaja na zwiekszenie sprzedazy. Do tej kwoty trzeba tez doliczyc zakup malego dostawczaka koniecznie w kolorze czerwonym oraz kilka m2 na maly magazyn moze byc garaz lub piwnica w bloku.

Pisze o doswiadczeniu z Angli o ile mozna sobie wyobrazic ze w Polsce sprzedaz internetowa nie jest az tak rozwinieta jak w UK wiec ze sprzedaza i promocja produktow bedzie jeszcze gorzej. Jak juz ktos napisal najlepiej jest sie skontaktowac z jednym z przedstawicieli ale tez wniesc poprawke na to co wam powie jako ze on/ona bedzie probowac promowac marke wiec nie wszystko moze sie okazac tak kolorowe.

Jak juz mozecie sie domyslec ja w to nie wszedlem bo zbyt ryzykowne to raz a dwa nie mam zamiaru komus placic 50tys PLN (£10tys) za prace handlowca kiedys ladnie zwanego akwizytorem.

Poadrawiam

Jeżu 02.12.2020 *.d195.gorlice.zicom.pl

1
Witam Poszukuje opinii na temat współpracy z firmą Husse. Czy ktoś może się wypowiedzieć. Dzięki i Pozdrawiam

Włodzimierz Blechacz 07.01.2021 *.188.146.65.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

160
Polecam współpracę z firmą HUSSE w Polsce wszystko jest ok wkład na wejście nie wielki. Plusem jest to że jak znajdziesz klienta raz i wypróbuję karmę HUSSE to na 80 procent jest twoim stałym klientem wraca i powtarza zakupy. Pozdrawiam obecny przedstawiciel handlowy Husse

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.