Forum: Big Star, Levis, Mustang, Pepe Jeans czy warto ?,bardzo proszę o opinie - moda 114

Ognik 02.05.2012 *.89-79-82-128.dynamic.chello.pl

1

Witam. Stoję przed dylematem uruchomienia sklepu multi brendowego z odzieżą jeansową. Czy ktoś prowadzi taki sklep ?, może ktoś pracował w tego typu placówce handlowej i wie czy jest to rentowny biznes, na jaki obrót można liczyć ?. Dodam, że sklep ma się znajdować w dobrej galeri handlowej, powieszchnia około 130 metrów. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje i sugestie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.