Forum: Własny biznes z małym kapitałem 1475

Wiktoria Maleńczuk 14.05.2017 *.89-69-212-113.dynamic.chello.pl

1

Moim zdaniem ciekawym biznesem , o stosunkowo niskiem wkładzie własnym jest agencja marketingu internetowego. Mam znajomego związanego z greytree.pl i bardzo chwali sobie tę pracę. Zainteresowanie klientów wciąż rośnie. Na początku potrzebował jedynie komputer i dostęp do internetu. Teraz świadczy uslugi dla klientów z całego świata.

bonzo 10.07.2017 *.adsu224.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

To nie musi być pomysł na docelowy biznes, ale coś, co przyniesie Ci dodatkową gotowkę (chociaż u mnie okazał się to być naprawdę bardzo rentowny pomysł). Ale jesli zależy Ci żeby ta dodatkowo działalność nie zabierała CI dużo czasu i żebyś nadal mógł pracowac w banku, to moze myjnia parowa (ja moge polecić bardzo dobrą z green steam)? Taka myjnia nie zabiera dużo czasu. Klienci sami z niej korzystają, a Tobie wpadają do kieszeni pieniadze. Można ja postawic na podwórku lub dogadac się z jakims przedsiebiorcą i wykorzystać przestrzeń koło jego przedsiębiorstwa. Wbrew pozorom klientów na takie usługi jest mnóstwo!

Maniwk Konstruktor 24.07.2017 *.user-94-254-238-105.play-internet.pl

2

Nie zawsze jest tak jak piszesz. Czasem można rozkręcić biznes z tak niewielkimi pieniędzmi, że można powiedzieć że wacale ich nie potrzeba. Ale wiadomo, coś za coś... trzeba wtedy dużo pracy :)

Ja bym proponował założenie sklepu internetowego, wkład prawie żaden, sklep można mieć gratis, domena i serwer na start to mała kasa... a towar. Można się dogadać :)

Hubert Pawlikowski 14.09.2017 *.89-67-132-190.dynamic.chello.pl

2

Wiadomo, że dla każdego ‘’małe pieniądze’’ znacza co innego, ale biznes do którego nie potrzeba nie wiadomo jakiego kapitału to np. prowadzenie myjni parowej. Znajomy ma już kilka lat, pojdjezdzam do niego często na mycie auta. Klientów tez ma sporo z tego co widzę. Także jemu takie coś się sprawdza, mysle że to w sumie ciekawy pomysl. (On ma tą działalność z Green steam, można sobie poczytac o tym na inwetujwmyjnie.pl)

Katarzyna Sołtys 04.10.2017 *.095160159233.dynamic-ra-12.vectranet.pl

3

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam.
Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.

Misia102 16.10.2017 *.aejp24.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Czy ktoś z was był na dzisiejszym wydarzeniu organizowanym w Łodzi? Mi się bardzo podobało Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017.

mrmajor 25.10.2017 *.abed140.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Pozostań w tej pracy w której jesteś i się na niej skup, biznes to za dużo obowiązków i rzeczy na głowie. Wyjdziesz na tym lepiej.

Maffek 27.10.2017 *.212.244.185.28

74

dużo cielkawych porad :)

nature2000 27.10.2017 *.nat39.ap-media.pl

8

Na Twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad założeniem własnego sklepu internetowego. Znajdź swoją niszę, wybadaj rynek, zadbaj od dobrą platformę taką jak np. od firmy Interfeo i działaj. Powodzenia!

Aneta Badosz 12.11.2017 *.89-65-61-199.dynamic.chello.pl

2

A myślałeś o jakimś punkcie z odkurzaczami parowymi? Mój brat prowadzi taki punkt. Odkurzacze ma od Green Steam i jest zadowolony z interesu, bo kręci się on już od kilku lat. Ma sporo klientów, sama często korzystam, bo jestem zadowolona z efektów czyszczenia parą, czasem mu nawet zazdroszczę, że miał takiego nosa do interesów.

Tomek72 05.12.2017 *.staticline-31-182-153-74.toya.net.pl

1

Moim pomysłem również była myjnia parowa. Ja mam mobilną myjnie i jestem bardzo zadowolony. Z początku moim planem było skoncentrowanie się na usługach dla samochodów, ale teraz mam przeróżne zlecenia np. na kostkę brukową, nagrobki, a nawet do czyszczenie w kinach i biurach. Ja używam Optimy DMF, sprawuje się świetnie. Greensteam-bo od nich mam maszynę, prowadzi szkolenia. Pan Kamil nauczy każdego jak korzystać z urządzenia. Korzystne jest również to, że sprzęt rozkładają na raty bez oprocentowania, wszystko załatwiłem na miejscu. Jeśli ktoś chciałby kontakt to chętnie podam, albo wejdźcie sobie na strone www.greensteam.pl.

Dekard 14.12.2017 *.87-205-141-62.adsl.inetia.pl

2

Ja zastanawiam się w sumie nad otworzeniem własnej siłowni połączonej ze sklepem z suplementami. Odżywki dostarczałaby mi hurtownia suplementów diety, a sama siłownia byłaby regularnie wyposażana w kolejne sprzęty i elementy zarówno do treningu siłowego jak i fitnessu + cardio. Fundusze są więc moim zdaniem mogłoby się to sprawdzić, pozostaje kwestia dogrania szczegółów.

tomaasz 14.12.2017 *.89-64-62-86.dynamic.chello.pl

44

Może branża stemplarska? W tym wypadu wystarczy kupić maszynę do produkcji pieczątek, wiem, ze w modico można je dostać w dobrej cenie. Biznes na początku można prowadzić w domu w ramach sklepu internetowego, także odpadaja koszty za lokal, rachunki itp. poza tym możemy działać na terenie całego kraju, to duży plus.

mauro 29.12.2017 *.afmq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Budka z kebabami na wiejskie festyny. To jest pomysł.

weronika14 14.01.2018 *.user-94-254-131-1.play-internet.pl

11

trudno doradzać komuś jaki rodzaj firmy może prowadzić. Wszystko zależy jakie ma kto umiejęności. Jeśli ktoś nie umie gotować to nie założy restauracji czy kawiarni chyba że zna bardzo dobrego kucharza ale wtedy dochodzi koszt pensji pracownika.

Moi znajomi zamują się odnawianiem mebli z czasów PRL. Firmę swoją prowadzą na terenie Warszawy i mają zamówienia na 2 miesiące do przodu. Na początku każdy im to odradzał że nie będzie rynku zbytu ale nie poddali się. Przez kilka pierwszych miesięcy dokładali do interesu ale po pewnym czasie zaskoczyło coś i zaczeło pojawiać się coraz więcej chętnych na ich usługi

maniek77 21.01.2018 *.user-94-254-138-174.play-internet.pl

4

Deczko za mały kapitał, żeby coś sensownego zdziałać

Mirosław Kostro 08.02.2018 *.212.244.185.28

3

Skoro tak podpytujecie, to ja opowiem o swoim biznesie. Prowadzę samoobsługowy punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Plusem w tym biznesie jest to, że nie trzeba do niego jakiegoś specjalnie dużego miejsca, można taki odkurzacz postawić nawet przy sklepie spożywczym, stacji benzynowej czy własnym podwórku. U mnie sprawdza się ta trzecia opcja. Na początku zainwestowałem oczywiście w reklamę żeby ludzie wiedzieli, że u mnie mogą z takiej usługi skorzystać, ale potem poszło jak po maśle. Pranie za pomocą pary jest niezwykle skuteczne, hipoalergiczne i łatwe, nic więc dziwnego, że jest na to popyt w obecnych czasach

Asiula 08.02.2018 *.apn-5-60-109-208.dynamic.gprs.plus.pl

136

Serio? Jakoś sobie nie wyobrażam takiego sposobu prowadzenia biznesu.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Kornelia Pawlikowska 27.02.2018 *.89-64-15-96.dynamic.chello.pl

1

Duży kapitał nie jest potrzebny do zainwestowania w punkt z odkurzaczami parowymi. Polecam te od Green Steam, bo są bezawaryjne, a na początkach działalności doradzają i są bardzo pomocni. Odkurzacze te cieszą się też sporym zainteresowaniem ze strony klientów, bo mogą podjechać i sami z nich skorzystać. Nadają się one nie tylko do czyszczenia tapicerki, ale również dywanów. Jako właściciel takiego punktu mogę powiedzieć, że to rentowny biznes.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.