Forum o artykule: PKO Bank Polski ma blisko 2 tys. agencji 103

Wacławz Płocka 04.06.2012 *.xdsl.175.c88.petrotel.pl

2

Uwaga przed założeniem agencji PKO BP w Płocku! (...) nie dopuszcza nikogo nowego żeby założył agencje PKO BP (...)

Cześć wpisu usunięta przez moderatora ze względu na niezgodność z regulaminem.

bar660 04.06.2012 *.host-62-141-207-197.swidnica.mm.pl

50

Drogi Wacławie z Płaocka, obawiam się że i twoja osoba mogłby trafić do prokuratury.

Troszkę spokojniej i z argumentami bardziej rzeczowymi.

Allcash 04.06.2012 *.178.252.23.64.internetia.net.pl

14

Uważam, że Bank PKO BP powinien zabrać głos w tej sprawie. Mocne oskarżenia! Tak poniżyć kompetencje kadry menadżerskiej banku? Hm... Majewski tego nawet za 10 mln PLN nie odbuduje:)

aprila01 08.06.2012 *.188.147.36.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

Pracuje w banku (też dużym). Z takimi niedoszłymi agentami mam do czynienia prawie każdego dnia. Nie wiem jak jest konkretnie w tym wypadku, ale najczęściej odmawia się zgody na założenie agencji, gdy petent chce otworzyć placówkę w bliskiej odległości od istniejącej. To nie jest żaden spisek, żadna łapówka – w takich sytuacjach z zasady bank mówi: „dziękuje”, wolę agenta, który od lat sprzedaje i sprawdził się. Nie ma powodu, by podkładać mu świnię, w postaci nowej, konkurencyjnej placówki za ścianą. Takie są najczęstsze przypadki odmowy. Rzadziej decydują względy personalne, – jeśli przyszły agent wydaje się kłótliwy, do tego niechlujny, bałaganiarski, to dając mu licencję narażam się na ciągła walkę przez długie miesiące, aż on, albo ja zrezygnujemy z zajęcia (jeszcze się trzymam). Oczywiście nie wykluczam korupcji, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Mamy wolny rynek i taki odrzucony, niedoszły agent, może pójść do innego banku i otworzyć prawdziwą konkurencyjną placówkę. Jeśli jest dobry, to może mu się udać, wiec życzę powodzenia Wacławowi z Płocka, choć sądząc po jego wpisie, u mnie licencji też nie otrzyma.

trendus 02.09.2012 *.77-255-47-72.adsl.inetia.pl

2

Jaka agencja bankowa PKOBP, PEKAO czy BZWBK ?

jeśli chodzi o zysk to licze na zakładanie rachunków, karty i pozyczki,  a nie na przelewy

Zastanawiam sie nad agencja PKO BP.  Potencjał rynku to dwie gminy w sumie 12 tyś. mieszkańców w których są tylko BS. Gminy położone w odległości  50 km od Warszawy i większość osób w wieku produkcyjnym tam właśnie pracuje.
I oceniam to lepszym rynkiem niż miasto 40 tyś. Gdzie jest 20 placówek .


ktoś robił ćwiczenie porównawcze PROWIZJI DLA AGENCJI  w tych bankach ?
Jaką masz bazę klientów i co z niej średnio miesięcznie wyciągasz ?

Jak szybko rosła ci ta baza klientów i co robiłeś aby to uzyskać ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.