Forum: Skład opałowo-węglowy - dom i ogród 50

pioterk001 23.06.2012 *.ip-91-192-123-196.mnc.pl

2

Witam serdecznie

Mam prośbę do wszystkich którzy mogli by mi pomóc służąc radą.

Zaczynam się bardzo poważnie zastanawiać nad założeniem składu opałowo - nawozowego.

Dodam może że pochodzę z województwa łódzkiego.

Próbowałem uzyskać trochę informacji na temat takiej działalności w okolicznych składach, jednakże ludzie jak to ludzie:) nie chcą udzielać informacji, bojąc się konkurencji - niestety samo życie.

Czy jest jakaś życzliwa osoba, która pomogła by mi zdobyć takie informacje i służyła prawdziwą radą na temat składu węglowego - opałowego lub nawozowego?

Był kiedyś taki forumowicz 

kostek.29

który proponował pomoc w tej sprawie takim \"zabłąkanym\" jak ja.

Bardzo proszę o jakieś fachowe porady specjalistów którzy już coś takiego prowadzą.

Podaję swojego maila: piotrekg2009@o2.pl , jeżeli była by taka osoba proszę do mnie napisać, a ja skontaktuję się z taką osobą.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam Piotr

tom30 24.06.2012 *.affm226.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witaj. Co kontkretnie chciałbyś wiedziec?

adges 20.01.2014 *.77-253-111-70.adsl.inetia.pl

1
Jak w temacie.

mauro 30.01.2014 *.apn-5-60-52-236.dynamic.gprs.plus.pl

113

Dowiedz sie jakie ceny oferują w oklicy dostawcy. Wyslij ofertywspólpracy do ewnetualnych kontrahentów, policz koszty.

tomanek 02.07.2015 *.d152-124.icpnet.pl

27

Większość zależy od budżetu. Posadzki samopoziomujące zawsze będą w cenie ale wykonanie może okazać się zróżnicowane więc radzę dobrze przeanalizować rynek.

mauro 28.07.2016 *.aavx140.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Teraz kopalnie planuja sprzedaż w sieci bez posredników.

mauro 29.12.2016 *.aavd47.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Kto kupuje dużo bedzie miał lepsze ceny, jak z konkurencją?

PaulinaS1982 17.10.2019 *.host-212.96.226.144.tvksmp.pl

1
Jeżeli chodzi o węgiel najlepiej wybrać sprawdzony skład węgla w którym można kupić węgiel najwyższej jakości a nie węgiel z którym są problemy i my również je mamy w przypadku kontroli. Ja korzystam z usług DAJ TRANS z Koszalina (ww.dajtrans.pl). Śmiało można polecić

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.