Forum: InPost - usługi dla klientów indywidualnych 42

rogu 29.07.2012 *.mt.pl

3

witam! Chciałbym otworzyć franczyzę w inpost dlatego może jest ktoś na forum, ktoś już miał z nimi jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić?

iks 30.07.2012 *.aaug43.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Po pierwsze przejrzyj tematy związane z tą firmą na forum - dużo szukania , alw i wiwedzy sporo zdobędziesz.  Po drugie - po kiego chcesz płacić za to co możesz robić  na własny rachunek?  Otwórz asobie samodzielne Biuro usług płatniczych, dodaj do tego jakieś konkurencyjne usługi przesyłek kurierskich i działaj. Korzyści wymierne bo nie płacisz haraczu i odpowiadasz sam za swoje czyny.

rogu 30.07.2012 *.mt.pl

3

no racja jest w tym co mówisz. ale ja myślałem raczej o prowadzeniu oddziału a nie POK

iks 31.07.2012 *.aatt1.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Skoro jesteś krezusem finansowym to stwórz Instytucję płaticzą

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.