Forum: Kierownik sklepów Cropp i House a własna działalnośc gospodarcza, może ktoś coś wie ... ? - moda 114

Gavin 11.08.2012 *.82-160-162-15.tktelekom.pl

2

Witam wszystkich.

Jakiś czas temu odbywała się rekrutacja na stanowisko kierownika sklepów Cropp,House. Rekrutację przeszedłem pomyślnie ale okazało się, że żeby dostać pracę muszę otworzyć własną działalnośc gospodarczą.

Firma LPP do której należą Cropp i House ponosi wszelkie koszty prowadzenia działalności . Ja jestem tylko przedsiębiorcą prowadzącym ich 2 sklepy. Będę dostawał miesięczną wypłatę stałą plus premie od sprzedaży.

W każdym bądź razie, za kilka dni spotykam się z rekruterem, który ma przedstawić mi warunki kontraktu ale zanim tam pojadę chciałbym przygotować się i obeznać w temacie.

Czy ktoś z Was wie na co zwracać uwagę przy podpisywaniu tego typu kontraktu ?

Czy w ogóle współpraca z firmą LPP na takiej zasadzie się opłaca?

Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Pozdrawiam.

Gavin 11.08.2012 *.82-160-162-15.tktelekom.pl

2
aha, no i nie muszę mieć żadnego wkładu własnego czyli nie jest to typowa franczyza ... nie wiem co o tym myśleć

bar660 11.08.2012 *.host-31-6-169-168.dynamic.mm.pl

50

Na pewno musisz mieć w tym kontrakcie zagwarantowane zwroty kosztów prowadzenia działalności gospodarzcej tj; wszytkie opłaty około 1000zł

Możesz też wypytać dlaczego akurat taka forma.

Na pewno dzięki temu mogą z tobą rozwiązać umowę właściwie z dnia na dzień.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.