Forum o artykule: Sfinks tęskni za zyskiem 214

obiektywny komentator 01.09.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
I jeszcze dłuugo dłuugo SPHINX nie będzie zarabiał jak dawniej. Z prostego powodu...jakość jedzenia jest gorzej niż PODŁA, już nawet nie marna, ale zwyczajnie PODŁA! Dawniej SPHINX był moją ulubioną restauracją z której często korzystałem będąc w podróży, ale nagle coś zaczęło się psuć ... było tylko gorzej i gorzej. Rok temu po dłuższej przerwie ponownie odwiedziłem jeden z lokali tej sieci (akurat był to Kraków) i niestety porażka. W minioną niedzielę zdecydowałem się dać szansę raz jeszcze, tym razem byłem w Tarnowie w GeminiPark ... wiem jedno DŁUUUUUGO już nie wrócę do tej sieci ... coś co miało być sharomą było jakimiś łykowatymi kawałkami mięsa odgarzanymi w mikrofiali (suche, twarde) nie było opcji z ryżem tylko jakieś fatalne frytki, zamiast porządnego zestawu surówek skwaszona marchewka, brak 3 sosów, a jedynie jeden który podobno był czosnkowy - podobno ...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.