Forum: Jaka agencja bankowa PKOBP, PEKAO czy BZWBK ? - finanse i bankowość 103

trendus 02.09.2012 *.77-255-47-72.adsl.inetia.pl

2

Jaka agencja bankowa PKOBP, PEKAO czy BZWBK ?

jeśli chodzi o zysk to licze na zakładanie rachunków, karty i pozyczki,  a nie na przelewy

Zastanawiam sie nad agencja PKO BP.  Potencjał rynku to dwie gminy w sumie 12 tyś. mieszkańców w których są tylko BS. Gminy położone w odległości  50 km od Warszawy i większość osób w wieku produkcyjnym tam właśnie pracuje.
I oceniam to lepszym rynkiem niż miasto 40 tyś. Gdzie jest 20 placówek .


ktoś robił ćwiczenie porównawcze PROWIZJI DLA AGENCJI  w tych bankach ?
Jaką masz bazę klientów i co z niej średnio miesięcznie wyciągasz ?

Jak szybko rosła ci ta baza klientów i co robiłeś aby to uzyskać ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.