Forum o artykule: Spar inwestuje w Polsce 116

GS S.Ch. w Pieńsku 24.10.2012 *.gyj125.internetdsl.tpnet.pl

1
Jesteśmy od ponad dwunastu lat związani ze Spar Polska, ku obopólnemu zadowoleniu. Potwierdzam przedstawione tu opinii, rzeczywiście jest przyszłość przed siecią Spar Polska. Mamy w sieci dwa sklepy, jeden w formule Supermarket i drugi w formule Ekspres. O stopniu i poziomie zaangażowania obu stron w przedsięwzięcie niech świadczy fakt, że oba nasze sklepy trafiły do ścisłego finału konkursu ogólnokrajowego Wiadomości Handlowych Market Roku, pierwszy w 2009 roku wśród 3 finalistów, a drugi w 2012 roku wśród 5 finalistów na kilkaset sklepów. Jak poważnie Spar Polska traktuje Partnerów, niech świadczy fakt, że w bieżącym roku, przy ich głównym zaangażowaniu i wsparciu finansowym i koncepcyjnym, zmodernizowaliśmy gruntownie Supermarket Alicja (12 lat w sieci) i w mniejszym stopniu Ekspres (7 lat w sieci). Polecamy współpracę z siecią Spar Polska, tym wszystkim którzy chcą na trwałe pozostać po aktywnej stronie krajowego handlu detalicznego. Gorąco namawiam do tego handlowców spod loga Samopomocy Chłopskiej, nam jest najtrudniej w osamotnieniu wśród wielkich detalistów na rynku, wiemy coś o tym... Antoni Strzelczyk Prezes Zarządu GS S.Ch. w Pieńsku www.gspiensk.com.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.